Aromterapija un astroloģija – tavai zodiaka zīmei piemērotākais aromāts

2018-08-02

STENDERS produkti pazīstami ar izteiktiem un tīriem aromātiem. Lai neapmaldītos aromātu piedāvājumā un atrastu piemērotāko, esam apvienojuši astroloģiju ar aromterapiju un katrai zodiaka zīmei ne tikai piemērojuši aromātus, bet arī atraduši, mūsuprāt, piemērotākos produktus no STENDERS plauktiem.

Auns 21.03 - 20.04.

AROMĀTI : melnie pipari, citrons

Aunam vispiemērotākais aromāts ir tāds, kurš lieliski komplimentē horoskopas zīmes dinamiskajam dzīvesveidam un mērķtiecībai kāroto mērķu sasniegšanā. Tātad, svaigi un atspirdzinoši! Melno piparu vai citrusu aromāti būs tieši laikā!

IZVĒLIES :

Vērsis 21.04 - 21.05.

AROMĀTI : kumelītes, lavanda, upene

Vērši mīl balansu, harmoniju un pāri visam - viņi, iespējams, ir pasaules lielākie romantiķi! Lai nepazaudētu savu iekšējo zen un spēju koncentrēties, vērši izbauda relaksējošo un svaigo upeņu aromātu.

IZVĒLIES :

Dvīņi 21.05 - 22.06.

AROMĀTI : baziliks, bergamote, greipfrūts

Lai paplašinātu savu redzesloku un pasaules skatījumu, vienmēr zinātkārie un dzīvespriecīgie Dvīņi vairāk par visu mīl komunicēt un veidot visdažādāko formu ...attiecības. Vispiemērotākie tiem ir bazilika, bergamotes vai greipfrūta aromāti, kuri atsvaidzina ātri reaģējošos un vienmēr nodarbinātos Dvīņu prātus.

IZVĒLIES :

Vēzis 22.06 - 23.07.

AROMĀTI : vaniļa, garšvielas

Vairāk par visu Vēzis novērtē ģimeni, draudzību un to dāvāto siltumu. Viņiem patīk būt nedaudz bērnišķīgiem un ļauties īstiem piedzīvojumiem. To daudzslāņaino dabu un bieži mainīgo garastāvokli lieliski papildinās tik pat bagātīgais vaniļas vai jebkuru garšaugu aromāts.

IZVĒLIES :

Lauva 23.07 - 22.08.

AROMĀTI : over the top

Dramatiskās, uzvedībā un garā spilgtās Lauvas mīl būt ballīšu epicentrā, tāpēc zodiaka zīmei vispiemērotākie būs tie aromāti, kuri pievērš apkārtējo uzmanību. Aromāti, kurus visu labāko iemeslu dēļi ir grūti aizmirst.

IZVĒLIES :

Jaunava 23.08 - 23.09.

AROMĀTI : lavanda, kumelītes, ingvers

Nosvērtās Jaunavas ir viena no zodiaka jutīgākajām zīmēm, kuras karstākajām emocijām kūsāt ļauj tikai iekšēji. Lai nomierinātu nemierīgo enerģiju, komplimentētu iekšējai vēlmei būt skaskaņā ar sevi un citiem, piemērots ir relaksējošais lavandu, kumelīšu un ingvera aromāti.

IZVĒLIES :

Svari 23.09 - 23.10.

AROMĀTI : roze

Svari cilvēkus apbur ar savu šarmu un lieliskajām komunikācijas spējām. Viņiem patīk būt atvērtiem, dalīties savās uzvarās un panākumos. Rožu aromāts ir bagātīgs un spēj pielāgoties dažādām vidēm.. līdzīgi kā paši Svari.

IZVĒLIES :

Skorpions 23.10 - 22.11

AROMĀTI : dūmakaini, dziļi

Intensīvie, raksturā spēcīgie un mistikās vērptie Skorpioni ir viena no zodiaka seksīgākajām zīmēm. Biezi, dūmakaini un atmiņā paliekoši aromāti lieliski papildina viņu noslēpumainās un neaizmirstamās personības.

IZVĒLIES :

Strēlnieks 23.11 - 22.12.

AROMĀTI : saldo augļu, ziedu

Piedzīvojumu meklētāji Strēlnieki, vairāk kā jebkurš cits zodiaka iemītnieks, vēlas būt brīvs, ceļot un piedzīvot visus pasaules brīnumus. Viņu atvērtajam un entuziastiskajam garam lieliski piestāv jauneklīgie augļu vai ziedu aromāti.

IZVĒLIES :

Mežāzis 22.12 - 21.01.

AROMĀTI : klasiski

Mērķtiecīgie, kārtību mīlošie Mežāži vislabāk funkcionē pēc konkrēti nospraustiem mērķiem un uzdevumiem. Tiem patīk tradīcijas un lietu kārtība, tāpēc klasiskie, labi atpazīstamie aromāti lieliski komplimentē viņu būtībai.

IZVĒLIES :

Ūdensvīrs 21.01 - 19.02.

AROMĀTI : unikāli

Ūdensvīri dzīvo savā unikāli veidotajā pasaulē. Ne pagātnē, ne tagadnē, drīzāk nākotnē. Viņi ir lieli sapņotāji un individuālisti, tāpēc arī viņu aromātam jābūt īpašam, unikālam.

IZVĒLIES :

Zivis 19.02 - 21.03.

AROMĀTI : ūdens, gaiss

Zodiaka zīme, kura ir dziļa kā pats okeāns. Noslēpumaini, ar ļoti spēcīgu intuīciju. Zivīm patīk ūdens, tāpēc naturāli, nedaudz sāļi un savelkoši aromāti visbiežāk ir tas, ko šī zodiaka zīme izvēlas.

IZVĒLIES :

« Atgriezties
 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]