Kosmētika taviem skaistuma mērķiem jeb kā iegūt gludāku, tvirtāku ādu

2016-07-13

Tvirta un gluda āda ir viena no būtiskākajām pazīmēm tās nevainojamam, jaunavīgam izskatam, slaidam un skaistam ķermeņa siluetam. Ja ādas zaudē elastību, tā sāk izskatīties nespodra un nelīdzena. Mūsu ķermeni un ādu vistiešākajā veidā ietekmē organisma dabiskie novecošanas procesi, kā arī mūsu ikdienas izvēles un dzīvesveids – saules un apkārtējās vides ietekme, nesabalansēts uzturs un ikdienas paradumi. Tie redzami ietekmē kā ādas izskatu, tā ķermeņa aprises un veicina tvirtuma zudumu. Nostiprināt ādas tvirtumu, lai atgūtu slaidu un skaistu ķermeņa siluetu ir būtiski arī pēc svara zaudēšanas vai grūtniecības.

Iegūt un saglabāt skaistu siluetu un tvirtu, gludu ādu var palīdzēt aktīvs un veselīgs dzīvesveids un  piemērotu kosmētikas līdzekļu un ķermeņa kopšanas rituālu izvēle.

Regulārs ādas pīlings palīdz atbrīvot ādu no vecajām šūnām un uzlabot asins cirkulāciju, kas veicina šūnu apgādi ar skābekli un dabiskos atjaunošanās procesus. Mitruma līmeņa uzturēšana organismā – gan ikdienā dzerot daudz ūdens, gan mitrinot ķermeņa ādu – palīdz novērst šķidruma aizturi organismā, uzturēt šūnu tvirtumu un jaunību. Mitrinošā ķermeņa kosmētika un regulāra pašmasāža ļauj palielināt mitruma daudzumu pašos dziļākajos ādas slāņos, lai aizkavētu tvirtuma zudumu un saglabātu gludas ādas sajūtu.

Šiem svarīgākajiem ikdienas soļiem ķermeņa kopšanā lieliski noderēs STENDERS radītā ķermeņa kopšanas līnija, kas palīdzēs iegūt tvirtāku, gludāku ādu un slaidu ķermeņa siluetu.

Jaunos ķermeņa kopšanas līdzekļus STENDERS radījis īpaši domājot par tām sievietēm, kas saskārušās ar konkrētām ķermeņa ādas problēmām, piemēram, izteiktu sausuma sajūtu, ādas dzīvīguma un dabiskā starojuma zudumu, ādas un ķermeņa silueta tvirtuma zudumu, pamanāmām celulīta pazīmēm vai ādas tekstūras problēmām un gluduma zudumu. Jaunie produkti būs piemēroti ķermeņa kontūru nostiprināšanai un uzlabošanai, ādas tekstūras izlīdzināšanai un redzama apelsīna miziņas efekta novēršanai.

Jaunā kosmētika, kuras efektivitāti ir apliecinājuši klīniskie pētījumi, lieliski noderēs gan iepriekš minēto pazīmju novēršanai un uzlabošanai, gan arī ikdienas lietošanai ādas tvirtuma nostiprināšanai un profilaksei. Šī kosmētika būs lieliska izvēle tām sievietēm, kas no ķermeņa kopšanas produktiem sagaida konkrētu efektu konkrētam uzdevumam – celulīta pazīmju mazināšanai, ādas tvirtuma un elastības uzlabošanai. Izvēlies šos iedarbīgos produktus, savam ikdienas ķermeņa kopšanas rituālam, ja tu:

 • ievēro veselīgu dzīvesveidu un rūpējiess par savu ķermeni, tā veselīgu izskatu,
 • vēlies īpaši parūpēties par savu ādu un tās tvirtumu,
 • vēlies uzsākt efektīvu cīņu ar celulītu, nostiprināt ķermeņa siluetu ar dabiskiem un iedarbīgiem produktiem, kas pierādījuši savu efektivitāti,
 • vēlies papildināt savu pretcelulīta un ķermeņa silueta uzlabošanas programmu.

 

« Atgriezties

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]