Un Red Dot dizaina balvu saņem… STENDERS plastilīna ziepes!

2021-07-01

Ja sekojat līdzi mūsu jaunumiem, noteikti būsiet pamanījuši mūsu jautrās, aizraujošās, krāsainās un eksotiski smaržīgās plastilīna ziepes.

Dienasgaismu tās ieraudzīja pagājušajā gadā, un, pateicoties unikālajam dizainam, tekstūrai un aromātam, tās ātri vien kļuva par vienu no iecienītākajiem produktiem.

Red Dot balva – mūsu vērtību, kvalitātes un unikalitātes apliecinājums

Jau sākot izstrādāt plastilīna ziepes, mēs zinājām, ka tas ir kas īpašs. Ar lielu pārliecību pieteicām to vienam no prestižākajiem dizaina konkursiem pasaulē – Red Dot Awards – un mūsu centieni tika novērtēti! Plastilīna ziepes kļuva par pirmo Latvijas kosmētikas zīmolu, kam izdevies iegūt balvu dizaina kategorijā.

Starp citu, šogad konkurence bijusi īpaši sīva – žūrijas vērtējumam 49 dizaina kategorijās nodoti produkti no vairāk nekā 60 valstīm. Starp Red Dot Award 2021 uzvarētājiem ir tādi pasaulslaveni zīmoli kā Bose, Fujifilm, Google, Lenovo, Maserati, Philips, Sony u.c.

Klikšķini uz šīs saites, lai aplūkotu, cik lepni Red Dot mājaslapā gozējas mūsu plastilīna ziepes: https://www.red-dot.org/project/stenders-soap-clay-51606

“Krāsainās STENDERS plastilīna ziepes apvieno ķermeņa kopšanu ar jautrību kompaktā bērniem paredzēta produkta formā. Jāatzīmē arī ilgtspējīgais iepakojums,” tā mūsu plastilīna ziepes atzinīgi novērtē Red Dot Awards žūrija.

Lai atzīmētu šo izcilo sasniegumu, drīzumā uz produkta iepakojuma tiks izvietota Red Dot Awards uzlīme un pakāpeniski tiks mainīts arī plastilīna ziepju etiķetes dizains. Lai produktu padarītu vēl pievilcīgāku klientiem, tiks izveidoti īpaši plastilīna ziepju komplekti.

Nedaudz vairāk par mūsu lepnumu – plastilīna ziepēm

Plastilīna ziepes tika radītas laikā, kad roku mazgāšana kļuva vēl nozīmīgāka nekā jebkad agrāk. Kā zina daudzi vecāki, mazgāšanās ne vienmēr ir vieglākais dienas posms – bērniem patīk spēlēties ūdenī, bet tīrība un kārtība ne vienmēr ir viņu prioritāte. Tāpēc bija svarīgi motivēt bērnus mazgāt rokas regulāri un ar prieku, un tā tika radītas plastilīna ziepes.

Plastilīna ziepes var izmantot gan kā roku un ķermeņa ziepes, gan kā šampūnu vai vannas bumbas. Vienlaikus šīs īpašās ziepes attīsta fantāziju, radošo domāšanu un pirkstu veiklību, jo tās ir piemērotas gan plucināšanai, gan mīcīšanai un dažādu figūru veidošanai, tā piešķirot mazgāšanās priekiem vēl nebijušu noskaņu.

Starp citu, esam parūpējušies arī par to, lai atturētu bērnus no šo saldu smaržojošo ziepju nogaršošanas. Tām ir specifiska, rūgta garša – drošība vienmēr pirmajā vietā!

Mango un marakuja; Ašā avene; Cola; Ogu jogurts; Saldais ķirsis; Citrusu kokteilis; Laimīgais laims; Bubble gum – kuru no šīm plastilīna ziepēm jautriem mirkļiem vannasistabā izvēlies tu?

« Atgriezties

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]