Unikāls produkts priecīgiem brīžiem - plastilīna ziepes

2020-08-20

Vai vēlies dāvāt savam mazajam ķiparam prieka pilnu vannošanos? STENDERS ir radījis Eiropā unikālu produktu - plastilīna ziepes - kas ir zīmola rūpīgi pārdomāts roku darbs. Mēs zinām, ka dažkārt bērniem ikvakara vannošanās nav pati mīļākā nodarbe, taču, ņemot palīgā veidošanas ziepes, mazgāšanās kļūtu par smaržīgu piedzīvojumu. Pele no Zilās brīnumzemes? Vēl neatklāta kosmosa stacija un pasaku koki? Jaunākā modeļa sacīkšu auto? Jautro citplanētiešu kuģītis? Ļauj mazajam entuziastam radīt un veidot! Vai zini, kas mazgāšanās procesu padarīs vēl ērtāku tieši vecākiem? Aromātiskās ziepes ir tikpat maģiskas kā veidotās figūriņas - tās ir ķermeņa ziepes, matu šampūns un var būt arī kā putas vannas peldei. Vai nav lieliski?

Plastilīna ziepes ir būtisks risinājums, kas neierastā veidā motivē bērnus mazgāt rokas, kas šobrīd ir īpaši svarīgi. Tāpat veidošanas ziepes palīdz attīstīt pirkstu veiklību, kā arī radošo un stratēģisko domāšanu, jo tās dod iespēju veidot jau zināmus objektus un atstāj vietu maģijai, un fantāzijai.

Mazliet tropu sajūtu? Aromātiskās ziepes ir roku darbs, kas ne tikai bērniem palīdzēs piepildīt radošās idejas par kosmiskiem dzīvniekiem, bet pārsteigs ar dzīvespriecīgiem un dzirkstošiem aromātiem. Varbūt veidošanas ziepes “Mango un marakuja”, “Citrusu kokteilis” vai “Saldais ķirsis”? Varbūt pirmdien veidot pilsētiņu no ziepēm “Ašā avene”, “Laimīgais laims” un “Okeāna vējš”? Bet varbūt tomēr “Ogu jogurts”, “Ananass un kokosrieksts” vai “Cola”? Bērnus īpaši iepriecinās tāds aromāts kā “Bubble gum”! Kuram gan nepatīk saldās košļājamās gumijas smarža?

Pārsteidzošās un unikālās veidošanas ziepes ir ne tikai vesels piedzīvojums, bet tās ir bagātinātas ar ļoti vērtīgo glicerīnu, kas rūpējas, lai āda būtu rūpīgi mitrināta. Vērtīgā sastāvdaļa ne tikai piesaista mitrināšanu, bet arī izveido aizsargbarjeru, kas palīdz to noturēt.

Es īpaši novērtēju pārdomātās un dabiskās sastāvdaļas, kuras apvienojis prasmīgs roku darbs. Plastilīna ziepes “Mango un marakuja”, “Ašā avene” un “Okeāna vējš” ir manas mīļākās. Un pat man šis veidošanas process šķiet interesants, tāpēc novērtēju STENDERS komandas radošo pieeju inovatīvu produktu izstrādē.

Starp citu, zīmola komanda ir arī parūpējusies par to, lai atturētu bērnus no veidošanas ziepju nogaršošanas - ziepēm ir pievienota specifiska rūgta garša. Drošība vienmēr pirmajā vietā! Kuras aromātiskās ziepes izvēlēsies Tu?

« Atgriezties

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]