Zemes minerāli ādas vitalitātei un spēkam

2020-10-13

Merlina Monro slavenajā dziesmā min, ka dāmu labākie draugi ir briljanti, taču mēs domājam, ka tie ir Zemes kristāli skaistumkopšanā. Un ne tikai dāmām, jo tie iepriecinās ikvienu, kas vēlas izbaudīt luksus skaistumkopšanu mājās. Mums ir pazīstami sejas kopšanas rīki, piemēram, Gua Sha jeb masāžas plāksnīte, kas tiek darināta no dažādiem dārgakmeņiem, piemēram, rozā kvarca, ametista, un citiem minerāliem. Kristāli masāžas rīka izpildījumā palīdz mazināt pietūkumu, stimulē limfas cirkulāciju, un veicina citus būtiskus procesus. No dārgakmeņiem iegūst uz ūdens bāzes vai eļļas veidotus ekstraktus, kurus pēcāk izmanto kosmētikas līdzekļu izveidē. Kā izvēlēties piemērotāko dārgakmeni sev, kāda ir to nozīme skaistumkopšanas produktos, un ādas stāvokļa uzlabošanā?

DAŽĀDI DĀRGAKMEŅI, DAŽĀDAS IESPĒJAS

Minerālu un pusdārgakmeņu izmantošana kosmētikā nav jaunums, taču, šķiet, ka tas ir bijis labi aizmirsts vecais, jo šobrīd ir novērojams, ka zīmoli, kas izstrādā augstas klases kosmētiku, atgriežas vai arī izmēģina kristālu ekstraktu integrēšanu kosmētikā. Kristāli skaistumkopšanā tiek izmantoti jau kopš Kleopatras laikiem, kas nozīmē, ka jau vēsturiski cilvēki izprata dažādu vērtīgu vielu pielietojumu, kurus šobrīd mēs atklājam no jauna. Katrs Zemes kristāls ir īpašs, jo savu dabas doto enerģiju spēj nodot arī mums - prātam un skaistumam. Tehnologi un zinātnieki ir atklājuši veidus, kā skaistumkopšanā izmantot ne tikai pašu akmeni, bet arī to ekstraktu, kuru iegūst smalka un ļoti rūpīga darba procesā. Kuru kristāla ekstraktu izvēlēties?

ĀDAS STĀVOKĻA UZLABOŠANA

Katrs kristāls ir indivudāls un tas veicina labsajūtu, un rūpējas par ādu, izmantojot savu īpašo spēku. Nefrīts palīdz ādai saglabāt elastību un cīnās ar vecuma pazīmēm. Ametists attīra sejas un ķermeņa ādu no toksīniem, baktērijām, un veicina tās pašaizsardzības veidošanos. Citrīns uzlabos ādas stāvokli, piešķirs tai papildu mirdzumu un uzlabos limfas cirkulāciju. Marmors spēcinās ādu, kas ir īpaši aktuāli aukstajā sezonā. Safīrs līdzsvaro ādas stāvokli, palīdz normalizēt mitruma līmeni un dziedina to. Bet kvarcs veicinās nomierinošu, kopjošu un aizsargājošu efektu, kā arī rūpēsies par ādas vitalitāti. Mūsdienās pasaulē ir zināmas aptuveni 200 dabisko minerālu šķirnes - desmitiem iespēju atrast piemērotāko sev.

SKAISTUMKOPŠANAS PRODUKTU IZVĒLE

Speciālisti iesaka sākt ar rīkiem, kas darināti no kristāliem un kopā ar kosmētikas produktiem palīdzēs atslābināt, un uzlabot ādas elastību. Nākamais solis - izpēti plašo kosmētikas klāstu un izvēlies nomierinošu ķermeņa krēmu vai eļļiņu, kā arī ziepes, kuru sastāvā ir minerālu ekstrakti. Apskati arī sejas kopšanas līdzekļu sortimentu, jo, kā jau minēts iepriekš, zīmoli izvēlas kristālu ekstraktus un ar tiem bagātina produktus. Vēl viena iespēja - vannas bumbas.

VANNOŠANĀS PRIEKS

Izbaudi kristālu spēku vannas rituālu laikā ar luksus vannas bumbām, kas maigi parūpēsies par ādu. Bumbās ir iestrādāti kristāli un to ekstrakti, lai uzlabotu ādas stāvokli un vairotu labsajūtu. Piemērotas dažādām vēlmēm - aizsargājošas, dziedinošas, nomierinošas, un attīrošas. Izbaudi 15 minūšu siltu, relaksējošu vannas peldi, atbrīvojies no ikdienas saspringuma un parūpējies par ādu. .

Prātam un ķermenim - kāds salikums var būt vēl labāks?

« Atgriezties
 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]