Ziemassvētku mirdzumam: dāvanu komplekts ar ingveru un citronu

2020-11-27

Vai spēj noticēt, ka līdz Ziemassvētkiem atlikušas vien 29 dienas? Manuprāt, šis gads ir pagājis vēl ātrāk nekā citi. Tas, protams, ir skaidrojams ar situāciju pasaulē. Jāatzīst, ka nekad neesmu bijusi aizrautīga Ziemassvētku svinētāja, taču pēdējos gados šie svētki man ir iepatikušies. Šogad jau esmu pilnīgā svētku noskaņojumā un ar nepacietību gaidu, kad mājās ienesīsim eglīti, izrotāsim to, fonā klausīsimies Ziemassvētku dziesmas, gatavosim pirmo piparkūku mīklu un mūsu slepenās receptes gardos un aromātiskos ziemas sezonas dzērienus. Vai tev ir īpašas tradīcijas, kuras tu ievēro Ziemassvētku laikā?

Manās mājās STENDERS produktus lietojām, jau kopš sevi atceros, tos arī dāvinājām ģimenes draugiem, paziņām un ārzemju draugiem. Manuprāt, zīmola aromātiskie un kopjošie produkti ir lieliska dāvana, jo tie ne tikai pārsteidz ar gaumīgu iesaiņojumu, bet arī ar pārdomātām sastāvdaļām un to kombinācijām, kas atgādina, cik svarīgi ir veltīt laiku sev. Šogad STENDERS svētku kolekcija ar pikanto ingveru un atsvaidzinošo citronu ir mana līdz šim mīļākā kolekcija un ticu, ka daudziem šis aromāts asociēsies ar īstu svētku noskaņu.

Kas ir iekļauts svētku kolekcijas dāvanu komplektā? Maigi attīroša un atsvaidzinoša dušas želeja, kopjošs vannas sāls, uzmundrinošs ķermeņa skrubis un mitrinošs, mirdzošs ķermeņa balzams. Visu produktu sastāvā ir ne tikai ingvera un citrona ekstrakti: produkti ir papildināti ar tādām vērtīgām sastāvdaļām, kā, piemēram, melno piparu ekstrakts, kas rūpējas par ādas tonizēšanu, šī sviests, kas mīkstina un atjauno ādu un ir īpaši noderīgs aukstajā sezonā, un gvarānas ekstrakts, kas ir izslavēts ar antibakteriālajām īpašībām. Lai sagādātu īpašu prieku, dāvanu komplektu papildina arī vannas bumba “Konfeti”, kas vannas rituālu padarīs īpaši aizraujošu. Un, protams, pārdomāts dāvanu iesaiņojums.

Šogad svētkus svinēsim nedaudz citādāk ‒ nelielā ģimenes lokā ‒, taču tas nenozīmē, ka tie nevar būt īpaši, silti un mīļi. Svētku dāvanu komplektus vari iegādāties arī STENDERS interneta veikalā, saņēmēja adresē ierakstot savu draugu, ģimenes vai kolēģu adresi, un piegādāsim tos tur, kur ir nepieciešams. Vai nav lieliski?

Novēlam maģisku un brīnumiem bagātu svētku gaidīšanas laiku, jo rūķi nekur nav pazuduši, un tici man ‒ vēlmes piepildās un brīnumi notiek! Priecīgus Ziemassvētkus!

Raksta autore: Kristīne Šeiko

« Atgriezties

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]