Ziemeļu dzintara stāsts

2023-01-26

Jaunu produktu izstrādē mūsu iedvesmas avots ir ziemeļu platuma grādos sastopamās dabas veltes.
Kolekcijas “Ziemeļu dzintars” pamatā ir Baltijas jūrā izauklētais dārgakmens –  dzintars, kura stāsts sākas Latvijā, bet varenība plešas visā plašajā pasaulē.

Dzintars spoži iemirdzas ne tikai rotās, kas devušas spēku senatnē un pārmantotas kļūst par nenovērtējamu bagātību, bet arī mūsu vēstures notikumos un kultūrā.
Attīstoties tehnoloģijām, tas ieņēmis nozīmīgu lomu arī kosmētikas izstrādē. Rakstniece un producente Marta Selecka izceļ dzintara dažādību, meklējot un atrodot tās vērtības, kurai uzticas viņa pati.

Skaties, iedvesmojies un ļaujies dzintara maģiskajam valdzinājumam!


Dzintaru meklējot

Kā iegūst dzintaru Latvijā? Ķeselējot! Un īstais brīdis tā vākšanai ir tad, kad visvairāk esam noilgojušies pēc saules – laika posmā no rudens līdz pavasarim. Vai dzintars palīdz pietuvināties mūžībai?


Dzintarā

Ikkatrs jūras izskalotais gabaliņš var atšķirties. Vai Tev ir izdevies rokās turēt dzintaru, kurš sevī nes kādus redzamus dabas nospiedumus? Un kāds mušai sakars ar laimi?


Dzintara mantojums

Kāds patiesībā ir dzintara rašanās stāsts? Ko tas mums atklāj par laiku, kad pasaulē nebija cilvēku?


Dzintars skaistumkopšanā

Pateicoties dzintara dabiskajām īpašībām, mūsdienās tas kļuvis par plaši izmantotu sastāvdaļu arī dažādu kosmētikas produktu izstrādē. Tas rūpējas par ādas tekstūras izlīdzināšanu, izskata uzlabošanu, mirdzuma piešķiršanu un dabiskā skaistuma saglabāšanu. Dzintars palīdz stiprināt mūsu garīgo veselību, stiprina imūnsistēmu, ārstē iekaisumus un pat dziedē brūces un traumas.

Tā aromātā spēlējas siltas noskaņas, pikantums un piedzīvojums, kas ļauj atgriezties tajās atmiņās, kas piepildītas ar sauli, jūru un vasaru.

Dzintars ir kā laika kapsula, ko daba izveidojusi un ielikusi zemē. Un tā ir liela privilēģija – būt par vietu, kur šo īpašo dabas dāvanu gan svētkos, gan ikdienā var atrast un lietot ikviens.

Tavs mirdzuma sabiedrotais,
STENDERS

« Atgriezties

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]