Uzdāvini ko īpaši personisku: katrai horoskopa zīmei sava vannas bumba.

2021-11-10

Tuvojoties gada beigām, vēlamies ļauties maģiskiem mirkļiem un izpētīt Visuma noslēpumus, atklājot horoskopa zīmes pavisam jaunā veidā – katrai no tām veltot savu unikālo vannas bumbu.

Iepazīsties ar jaunajām, ierobežotā daudzumā pieejamajām horoskopa vannas bumbām!

Tās ir veidotas medaljonu formā un iemieso katras horoskopa zīmes raksturīgākās īpašības. Rūpīgi izvēlētas krāsu gammas, aromāti un to sniegtā maģiskā pieredze padara šīs vannas bumbas par ideālu dāvanu gan sev, gan arī kādam mīļam un tuvam cilvēkam.

Lai sajustu horoskopu vannas bumbu patieso enerģiju, iesakām izvēlēties sev vai dāvanas saņēmējam atbilstošo horoskopa zīmi un ļauties maģiskam #metime jeb laikam, kas veltīts tikai sev.

 

UGUNĪGAIS AUNS

21. marts – 19. aprīlis

Auna zīmi raksturo pašpārliecinātība, aizrautība un azarts. Auns parasti ar nelokāmu degsmi (citi no sauc par spītību) metas iekšā ikvienā situācijā pat tad, ja tā šķiet pārāk izaicinoša. Vēlme vienmēr būt pirmajā vietā var arī nogurdināt, tāpēc ir svarīgi aunam atgādināt, cik svarīga ir atpūta un domu sakārtošana – tam lieti noderēs šī sārtās krāsas vannas bumba.

Vērtīgais sastāvā: alvejas sula sniedz atsvaidzinošu vēsuma sajūtu.

Aromāts: rožu un sandalkoka notis savijas saldā aromātā.

MŪŽZAĻAIS VĒRSIS

20. aprīlis – 20. maijs

Vērša zīmi raksturo neatlaidība, godīgums un, ja vērsis ko iesāk darīt, tad velta tam visu savu uzmanību… un tas attiecas arī uz baudīšanu. Vislabāk vērsis atgūst spēkus vienatnē, mierīgā vidē, baudot maigas skaņas un bagātīgus aromātus – šī nomierinoši zaļās krāsas vannas bumba, kas iekšienē slēpj pārsteigumu, ir radīta patiesa atpūtas mirkļa baudīšanai.

Vērtīgais sastāvā: vīnogu kauliņu eļļa rūpējas par mīkstu ādu.

Aromāts: salds aromāts apņem ar ziedu smaržu.

SAULES DVĪŅI

21. maijs – 20. jūnijs

Dvīņu zīmi raksturo intuīcija, dzīvīgums un nepārvarama vēlme burtiski sadalīties uz pusēm, lai visu paspētu, nokārtotu, visur pabūtu. Tieši tāpēc ir ārkārtīgi svarīgi atgādināt dvīņiem, ka reizēm ir nepieciešama mirklis atelpas, lai nepārdegtu, un šī saules krāsas vannas bumba, kas iekšpusē slēpj pārsteigumu, ir tieši tas, kas dvīņiem nepieciešams.

Vērtīgais sastāvā: B3 vitamīns un vīnogu kauliņu eļļa, kas mīkstina un rūpējas par ādu.

Aromāts: muskusa un augļu smaržu notis savijas saldā aromātā.

SUDRABA VĒZIS

21. jūnijs – 22. jūlijs

Vēža zīmi raksturo bagāta iztēle, uzņēmība un izteikta spēja pielāgoties dažādām vidēm. Taču reizēm vēža emocionālās aizsargbarjeras nobrūk, un tad gadās pārāk iespaidoties no apkārtējās vides un cilvēkiem – lai atgūtu līdzsvaru, talkā nāk sudrabkrāsas putojošā bumba, kas pārvērš vannu putojošā miera oāzē.

Vērtīgais sastāvā: granātābola ekstrakts gādā par ādas skaistumu.

Aromāts: citrusu un ziedu notis savijas pikantā aromātā.

ZELTĪTĀ LAUVA

23. jūlijs – 22. augusts

Lauvas zīmi raksturo drošsirdība un godīgums, kā arī vēlme vienmēr būt uzmanības centrā – taču ne sliktā nozīmē: lauvas kompānijā apkārtējie jūtas droši, pasargāti, izklaidēti un tā, it kā katra diena būtu svētki. Taču lauva nedrīkst aizmirst parūpēties arī par atpūtu. Šī zeltītās krāsas putojošā vannas bumba radīs perfektus apstākļus, lai lauva varētu izbaudīt #metime.

Vērtīgais sastāvā: alvejas sula atslābina, vēsina un atsvaidzina.

Aromāts: saldais ziedu un augļu aromāts.

BRONZAS JAUNAVA

23. augusts – 22. septembris

Jaunavas zīmi raksturo pašapzinīgums, asprātība, strādīgums, nepārspējamas organizatora spējas, kā arī praktiskums. Mirklī, kad jaunavas iekšējais perfekcionists gūst virsroku (un tas patiešām mēdz notikt), ir laiks nedaudz atslābt… Ideālais risinājums ir karsta, putojoša vanna, kurā ļauties aromātiem, ko sniedz šī bagātīgā bronzas krāsas vannas bumba.

Vērtīgais sastāvā: vīnogu kauliņu eļļa rūpīgi mīkstina ādu.

Aromāts: uzmundrinoša medus un ingvera kombinācija.

SAPŅAINIE SVARI

23. septembris – 22. oktobris

Svaru zīmi raksturo augstsirdība, un – atbilstoši nosaukumam – līdzsvarotība… vai vismaz mūžīgā tiekšanās pēc tās. Svariem ir būtiski, ka viss vienmēr ir simetrijā un perfektā harmonijā. Ārējos apstākļus ne vienmēr var ietekmēt, bet dvēseles līdzsvaru atgūt palīdzēs laiks, kas veltīts tikai sev putojošā vannā, par ko parūpēsies šī maigi oranžās krāsas bumba.

Vērtīgais sastāvā: vīnogu kauliņu eļļa, kas bagāta ar nepiesātinātajām taukskābēm.

Aromāts: koksnes un ziedu smaržu notis savijas spēcinošā aromātā.

ONIKSA SKORPIONS

23. oktobris – 21. novembris

Skorpiona zīmi raksturo darbīgums un neatlaidība. Lai arī ko skorpions apņemtos paveikt, viņš tajā ieguldīs īpašas pūles un darīs to izteikti kaislīgi. Aizrautīgās dabas dēļ skorpionu bieži vien notur par uguns zīmi, taču tā nebūt nav! Skorpions ir zemes zīme, tāpēc tas īpaši uzsvērts šai zīmei veltītajā vannas bumbā – tai piemīt izteikti nomierinošs zemes tonis.

Vērtīgais sastāvā: algināts uzmundrina ādu un padara to starojošu.

Aromāts: augļu un koksnes notis savijas austrumnieciskā aromātā.

ZIEDOŠAIS STRĒLNIEKS

22. novembris – 21. decembris

Strēlnieka zīmi raksturo dzīvesprieks, mērķtiecība un neremdināma zinātkāre. Šīs zīmes pārstāvjiem vissvarīgākais ir doties piedzīvojumos – tuvos un tālos ceļojumos, vienmēr apgūt ko jaunu un izprast sevi garīgajā sfērā. Tieši tāpēc strēlniekam pavisam noteikti patiks šī sapņainā vannas bumba, kas paredzēta ilgstošām meditācijas sesijām vannas istabā.

Vērtīgais sastāvā: alvejas sula piešķir ādai svaigu izskatu.

Aromāts: liegs aromāts apņem ar liepziedu smaržu.

MARMORA MEŽĀZIS

22. decembris – 19. janvāris

Mežāža zīmi raksturo neatkarība, strādīgums un spēja skaidri novērtēt reālo situāciju. Ambiciozi un praktiski, šīs zīmes pārstāvji reizēm mēdz būt pārāk skarbi un neiejūtīgi… paši pret sevi. Lai atgādinātu mežāzim, ka jāparūpējas arī par savu labsajūtu, ir radīta šī putojošā vannas bumba, kuras izskats atgādina skaistu marmora gabaliņu.

Vērtīgais sastāvā: vīnogu kauliņu eļļa sniedz ādai dzīvīgumu un mīkstina to.

Aromāts: uzmundrinoši pikants citrusu aromāts.

JŪRASZILAIS ŪDENSVĪRS

20. janvāris – 18. februāris

Ūdensvīra zīmi raksturo uzticamība, empātija, neizsmeļams optimisms, entuziasms un spēja uzticēties pašam sev, savai intuīcijai. Tieši tāpēc ūdensvīrs parasti labi zina, kad ir laiks būt sabiedrībā, un kad – pabūt vienatnē, baudot laiku tikai sev. Jūzraszilās krāsas vannas bumba ir kā radīta, lai ūdensvīrs izbaudītu patiesi sapņainu un putojušu #metime vannā.

Vērtīgais sastāvā: vīnogu kauliņu eļļas nepiesātinātās taukskābes mitrina un mīkstina.

Aromāts: maiga un gaiša ziedu smarža.

TIRKĪZA ZIVIS

19. februāris – 20. marts

Zivju zīmi raksturo miers un apķērība un izteikti emocionāla daba, tāpēc vienmēr būs iejūtīgas pret apkārtējiem. Šīs horoskopa zīmes pārstāvji to uzreiz neatzīs, bet sirds dziļumos ir patiesi sapņotāji, varētu pat teikt – nelabojami fantazētāji. Kā gan vēl labāk nodoties nomoda sapņiem, ja ne putojošā un aromātiskā vannā?

Vērtīgais sastāvā: antioksidants vitamīns E dziļi mitrina ādu un reģenerē šūnas.

Aromāts: nomierinošs muskuss un sulīgu augļu notis.

Kā jau zināms, viss ir ierakstīts zvaigznēs. Šodienas horoskops – ir laiks veltīt laiku sev!

« Atgriezties

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]