Šajā mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu tavu iepirkšanās pieredzi. Turpinot lietot šo mājas lapu, tu piekrīti mūsu Privātuma politikai un Sīkdatņu politikai.
Piekrist un turpināt

Mājas aromāts jutekliskai noskaņai

Izbaudi juteklisku noskaņu! Uzrakstīt atsauksmi!

Izrotā savu telpu ar smaržu, kas radīs siltuma, romantikas un jutekliskuma piesātinātu gaisotni. Mūsu sarūpētie aromkociņi vienmērīgi piepildīs māju ar valdzinošām kanēļa, sandala un ciedrkoka aromāta notīm un elegantais dizains lieliski papildinās jebkuru interjeru.

  • Komplektā ietilpst 100 ml smaržeļļas elegantā stikla pudelītē un 10 aromkociņi.
  • Jutekliskais aromāts izgaros lēni un būs jūtams telpā līdz pat 30-35 dienām.
  • Šo mājas aromātu atkārtotai uzpildīšanai un papildu aromkociņus vari iegādāties atsevišķi.
€16,90
Ielikt vēlmju sarakstāIelikt
vēlmju sarakstā
  • Ātra un uzticama piegāde
  • Droši maksājumi
  • Dāvanu saiņošana

Lietošana: noņem smaržeļļas pudelītes aizsargvāciņu un ievieto tajā līdz 10 aromkociņiem. Kad kociņi būs uzsūkuši eļļu, telpu lēni un vienmērīgi piepildīs kārotais aromāts, kas priecēs tevi līdz pat 30-35 dienām.

Atceries! Novieto atvērtu smaržeļļas pudelīti uz līdzenas virsmas bērniem un mājdzīvniekiem nepieejamā vietā. Izvairies no šķidruma saskares ar viegli plīstošām, pulētām, krāsotām vai lakotām virsmām un audumiem.


Uzmanību! Satur linalolu. Var izraisīt alerģisku ādas reakciju. Ja rodas ādas kairinājums vai izsitumi lūdziet mediķu palīdzību. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes. Kaitīgs ūdens organismiem ar ilglaicīgām sekām. Izvairīties no izplatīšanās apkārtējā vidē. Sargāt no bērniem! Pirms lietošanas izlasīt etiķeti.


Dalies savās domās!

  • vai vai Connect