Šajā mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu tavu iepirkšanās pieredzi. Turpinot lietot šo mājas lapu, tu piekrīti mūsu privātuma politikai.
Piekrist un turpināt

Jutekliskā masāžas svece

35g
Izbaudi juteklisku masāžu! 4 atsauksmes

Ļaujies jutekliskam masāžas piedzīvojumam ar mūsu īpašo masāžas sveci. Tā bagātināta ar alvejas un rozmarīna lapu ekstraktu, kā arī mežrozīšu un kokvilnas sēklu eļļu. Sveci aizdedzinot, tā pārtop siltā, aromātiskā eļļā, kas rūpējas par tavu ādu, padarot to maigāku, gludāku un piešķirot tai viegla aromāta notis. Kamēr masāža atslābinās ķermeni, domas kavēsies romantiskās noskaņās.

IZPĀRDOTS
Tā nebūs ilgi – drīzumā pārbaudi vēlreiz!
 • Ātra un uzticama piegāde
 • Droši maksājumi
 • Dāvanu saiņošana

HYDROGENATED PALM KERNEL OIL, PARFUM (FRAGRANCE), GERANIOL, CITRONELLOL, LINALOOL, ROSA CANINA (ROSE HIP) FRUIT OIL, GOSSYPIUM HERBACEUM (COTTON) SEED OIL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, EUGENOL, LIMONENE, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, BHT, TOCOPHEROL.

Aizdedzini masāžas sveci un ļauj tai degt 15-20 minūtes. Kad vasks kļuvis šķidrs, ļauj tam īsu brīdi atdzist. Lēni uzlej silto vasku uz ādas un ļaujies masāžas piedzīvojumam. Iesaisti visas sajūtas – parūpējies par patīkamu telpas temperatūru, apgaismojumu un mūziku.

Atceries! Svece sāk kust pie diezgan zemas temperatūras (apmēram +40°C), bet trauks un pats produkts var sakarst līdz augstākais temperatūrai, ja svece tiek atstāta degoša ilgāku laiku. Pirms katras lietošanas reizes pārbaudiet eļļas temperature, uzklājot nelielu daudzumu eļļas delnas iekšpusē, kā arī nekad neatstājiet degošu sveci ilgāk par 1 stundu. Nodzēsiet sveci, ja eļļa ir pilnībā izkususi. Pirms katras nākamās lietošanas reizes sveces deglis jānogriež par aptuveni 5mm, ja tas ir par garu.

Neatstājiet aizdegtu sveci bez uzraudzības.

Novietojiet sveci uz karstumizturīgas virsmas, izvairoties no caurvēja, audumiem vai citiem viegli uzliesmojošiem materiāliem.

Turiet sveci bērniem nepieejamā vietā.

Neklājiet sveces eļļu uz bojātas ādas (pušumiem, iekaisumiem).

Produkts nav ēdams.


Pircēju atsauksmes

 • 2014. gada 17. sept. Šis ir mans mīļākais Stenders produkts, rada tādu feinu smaržu!
  Judīte
 • 2014. gada 22. jūl. Tiešām tādas foršas sajūtas uz ādas un arī palagi pēcāk smaržo pēc sveces. Masāžas jau tā forša lieta, bet nu ar šo sveci tas ir kas tiešām juteklisks!
  Laura
 • 2014. gada 10. jūl. Ļoti patika arī iepriekšējās sveces, bet šīs tiešām ir next level gan smaržu, gan pašas sveces ziņā!
  Raita
 • 2014. gada 13. apr. Nu tiešām Eros ;)
  Laila

Dalies savās domās!

 • vai vai Connect