Šajā mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu tavu iepirkšanās pieredzi. Turpinot lietot šo mājas lapu, tu piekrīti mūsu Privātuma politikai un Sīkdatņu politikai.
Piekrist un turpināt

“Melnā orhideja un lilija” mājas aromāts

100ml
Pirktākais
3 atsauksmes Aromātiskie rotangpalmas kociņi bagātināti ar elegantu aromātu, ko piešķir pikantā muskusa un augļu nošu apvienojums. Izbaudi izsmalcinātu aromātu burvību, radot telpai īpašu noskaņu.
€20,90
Ielikt vēlmju sarakstā

Izņemiet kociņus no iepakojuma un ievietojiet tos paredzētajā flakonā. Ja vēlaties intensīvāku aromātu, apgrieziet kociņus otrādi. Pēc roku saskares ar kociņiem nomazgājiet tās.

Uzmanību!
Nelietot uzturā.
H226 - Uzliesmojošs šķidrums un tvaiki.
H317 - Var izraisīt alerģisku ādas reakciju.
H411 - Toksisks ūdens organismiem ar ilgstošām sekām.
P102 - Sargāt no bērniem.
P210 - Sargāt no karstuma, karstām virsmām, dzirkstelēm, atklātas uguns un citiem aizdegšanās avotiem. Nesmēķēt.
P309+P310+P101 - Ja ir saskare vai slikta pašsajūta, nekavējoties sazinieties ar VALSTS TOKSIKOLOĢIJAS CENTRU/ārstu. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes.
P370+P378 - Ugunsgrēka gadījumā: dzēšanai izmantojiet sausā ķīmiskā pulvera ugunsdzēšamo aparātu.
EUH208 - Satur: Linalool; 3,7-dimethyl-1,6-octadien-3-ol; dl-linalool, Citronellol, Geraniol, Lynalyl Acetate, p-tert-butylhydrocinnamaldehyde, Cedren Acetyl, 2-methyl-3-(p-metoxyphenyl)propionaldehyde, 2,4-Dimethyl-3-cyclohexen-1-carboxaldehyde, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftalenyl)etanone (OTNE).
Var izraisīt alerģisku reakciju. Nelaimes gadījumā vērsieties Valsts toksikoloģijas centrā. Starp citiem komponentiem tas satur: vairāk nekā 30% etanola, 15-30% aromātiskās kompozīcijas.


Pircēju atsauksmes

 • 2021. gada 23. sept. Aromāts diezgan patīkams, taču kaut kā ļoti ātri tie 100 ml izgaroja
  Kristīne
 • 2021. gada 4. jūn. Sūtot paļāvos tīri uz produkta aprakstu un atsauksmēm, un tik tiešām varu teikt, ka ir patīkams aromāts! Nav ne pārāk salds, ne ķīmisks, ļoti patīkami :)
  Laura
 • 2021. gada 20. febr. Debešķīgs un elegants aromāts - patiks tiem, kuri nav ļoti saldu smaržu cienītāji, jo aromāts ir saldens un augļaini skābs vienlaikus. Grozu kociņus ik pēc pāris dienām un mājās smaržo lieliski jau vairākas nedēļas :)
  Guna

Dalies savās domās!

 • vai vai Connect
 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā