Šajā mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu tavu iepirkšanās pieredzi. Turpinot lietot šo mājas lapu, tu piekrīti mūsu Privātuma politikai un Sīkdatņu politikai.
Piekrist un turpināt
20%

“Melnā orhideja un lilija” mājas aromāts

100ml
Pirktākais
2 atsauksmes Aromātiskie rotangpalmas kociņi bagātināti ar elegantu aromātu, ko piešķir pikantā muskusa un augļu nošu apvienojums. Izbaudi izsmalcinātu aromātu burvību, radot telpai īpašu noskaņu.

€20,90

€16,72

Ielikt vēlmju sarakstā

Izņemiet kociņus no iepakojuma un ievietojiet tos paredzētajā flakonā. Ja vēlaties intensīvāku aromātu, apgrieziet kociņus otrādi. Pēc roku saskares ar kociņiem nomazgājiet tās.

Uzmanību!
Nelietot uzturā.
H226 - Uzliesmojošs šķidrums un tvaiki.
H317 - Var izraisīt alerģisku ādas reakciju.
H411 - Toksisks ūdens organismiem ar ilgstošām sekām.
P102 - Sargāt no bērniem.
P210 - Sargāt no karstuma, karstām virsmām, dzirkstelēm, atklātas uguns un citiem aizdegšanās avotiem. Nesmēķēt.
P309+P310+P101 - Ja ir saskare vai slikta pašsajūta, nekavējoties sazinieties ar VALSTS TOKSIKOLOĢIJAS CENTRU/ārstu. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes.
P370+P378 - Ugunsgrēka gadījumā: dzēšanai izmantojiet sausā ķīmiskā pulvera ugunsdzēšamo aparātu.
EUH208 - Satur: Linalool; 3,7-dimethyl-1,6-octadien-3-ol; dl-linalool, Citronellol, Geraniol, Lynalyl Acetate, p-tert-butylhydrocinnamaldehyde, Cedren Acetyl, 2-methyl-3-(p-metoxyphenyl)propionaldehyde, 2,4-Dimethyl-3-cyclohexen-1-carboxaldehyde, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftalenyl)etanone (OTNE).
Var izraisīt alerģisku reakciju. Nelaimes gadījumā vērsieties Valsts toksikoloģijas centrā. Starp citiem komponentiem tas satur: vairāk nekā 30% etanola, 15-30% aromātiskās kompozīcijas.


Pircēju atsauksmes

  • 2021. gada 4. jūn. Sūtot paļāvos tīri uz produkta aprakstu un atsauksmēm, un tik tiešām varu teikt, ka ir patīkams aromāts! Nav ne pārāk salds, ne ķīmisks, ļoti patīkami :)
    Laura
  • 2021. gada 20. febr. Debešķīgs un elegants aromāts - patiks tiem, kuri nav ļoti saldu smaržu cienītāji, jo aromāts ir saldens un augļaini skābs vienlaikus. Grozu kociņus ik pēc pāris dienām un mājās smaržo lieliski jau vairākas nedēļas :)
    Guna

Dalies savās domās!

  • vai vai Connect
  • Bezmaksas piegāde

    Bezmaksas piegāde visā Latvijā

  • Droši maksājumi

    Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

  • Bezmaksas paraugi

    Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

  • Dabiskas izejvielas

    Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

  • Dāvanu iesaiņošana

    Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā