Meloņu vannas burbuļbumba

130g
Vannojies vasaras saldumā! Uzrakstīt atsauksmi! Tava iemīļotāka vannas burbuļbumba iesaiņota glītā kastītē – jau gatava pārsteigt un iepriecināt saņēmēju.

Šajā rokām darinātajā vannas burbuļbumbā ievīta sulīgās melones smarža, atgādinot tev par saulaino vasaru. Lai peldes laikā koptu tavu ādu, mēs bumbai pievienojām vērtīgo jūras sāli un vīnogu kauliņu eļļu

IZPĀRDOTS
Tā nebūs ilgi – drīzumā pārbaudi vēlreiz!
  • Ātra un uzticama piegāde
  • Droši maksājumi
  • Dāvanu saiņošana

Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Maris Sal, Vitis Vinifera (Grape Seed) Oil, Parfum (Fragrance), Aqua, CI 47005/CI 73015, Lactoflavin, BHT, Benzyl Alcohol, Linalool, Benzyl Benzoate.

Kad vannā ar ūdeni ieliksi burbuļbumbu, tā uzdzirkstīs, piepildot tavu vannasistabu ar smaržu un atbrīvojot ūdenī vērtīgās dabas veltes. Smaržīgo vannas peldi baudi līdz pat 20 minūtēm. Sajūti savas ādas zīdainu maigumu, kad, tikko izkāpjot no ūdens, tā ir klāta sīkiem eļļas pilieniņiem. Kad tava āda ir padzērusies, viegli noskalojies dušā vai ietinies mīkstā dvielī. Vannošanās rituāla pilnībai pirms peldes attīri ādu ar STENDERS meloņu ziepēm vai sulīgo meloņu dušas želeju.


Dalies savās domās!

  • vai vai Connect