Šajā mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu tavu iepirkšanās pieredzi. Turpinot lietot šo mājas lapu, tu piekrīti mūsu Privātuma politikai un Sīkdatņu politikai.
Piekrist un turpināt

Mūsu vērtības

Mēs ticam, ka ikvienam vajadzīga pozitīva vide. Mēs gribam iedvest dzīvību tukšās un nemīlīgās vietās, un cilvēku sirdīs ienest košas emocijas. Cilvēces sajūtām nav robežu – mūsu darbs ir neierobežots un iztēle bezgalīga.

 

Dzīvesprieks

Joyfulness

Dzīvespriekam kā sajūtai STENDERS pievērš īpaši lielu uzmanību. Dzīvesprieka klātbūtne ir jūtama mūsu veikalos, kur plauktos atrodas krāsainas ziepes un burbuļbumbas, pārdevēju košajās drēbēs un veikalu plakātos. Mēs ticam – ir svarīgi, ka dzīvesprieks tiek nodots ne tikai mūsu klientiem, bet tas ir jūtams arī ikdienas darbā. Tieši tāpēc īpaša atmosfēra tiek veidota arī STENDERS ražotnē un birojos visā pasaulē. Mēs patiesi mīlam pozitīvas emocijas, kas radušās mūsu komandas darba rezultātā.

 

Radošums

Creativity

STENDERS produkti un veikali ir īpaši ar tiem pievienoto vērtību gan interjerā un iepakojumā, gan mūsu sociālās atbildības kampaņās. Ziedi karājas pie veikalu griestiem. Atverot krēma bundžiņu, tev acu priekšā uzplaukst vesels dārzs. Kad dodies savās ikdienas gaitās, pēkšņi tu pamani veselu dzīvesprieka dārzu, kas maģiskā veidā ir uzziedējis nakts laikā pirms tam tukšā vietā.

 

Zināšanas

Knowledge

Mūsu darbu ir iedvesmojušas senas tradīcijas, ko iespējams pielietot arī ikdienas dzīvē. Zināšanu klātbūtne ir nozīmīga ikkatrā mūsu solī – sākot ar laboratorijas komandu un beidzot ar pārdevējām veikalos. STENDERS piedāvā risinājumu klientu vajadzībām ne tikai augstvērtīga produkta izskatā, bet piedāvājot pilnīgu recepti atpūtas rituāliem.

 

Kvalitāte

Quality

Mūsu darba pamatā ir uzmanības pievēršana ikkatrai detaļai. Katra izejviela, augs un aromāts, ko izmantojam, ir visaugstākās kvalitātes. Mēs pievēršam īpašu uzmanību ne tikai mūsu produktiem, bet arī veidam, kā komunicējam ar citiem. Mēs vēlamies celt dzīves kvalitāti visiem, kas ar mums saistīti. Jā, ikkatra detaļa ir no svara.

 

Daba

Nature

Ziemeļu dabas skaistums un enerģija ir mūsu vislielākā iedvesma. Mēs apvienojam dabas brīnumu spēku ar mūsdienu dzīvesveidu. Mēs savācam pasaules izejvielas, kas veido sajūtām bagātus produktus, lai ķermenis un prāts justos skaisti. Dabas klātbūtne ir svarīga ne tikai mūsu radītajos produktos, bet arī dzīvesstila filozofijā - mēs atbalstām riteņbraukšanu un mūsu biroji ir pilni telpaugiem, kā arī mēs rūpējamies par skaistu vidi mūsu pilsētās!