Pačūlijas ēteriskā eļļa

10 ml
Sajūti iedvesmu! Uzrakstīt atsauksmi!

Šīs augstvērtīgās ēteriskās eļļas dzimtene ir Indonēzija, kur to iegūst no pačūlijas auga lapām. Ieelpo pikanto aromātu brīžos, kad tev nepieciešama iedvesma. Eļļas noturīgais aromāts mazina nedrošību un palielina sievietes juteklisko enerģiju.

Pačūlijas ēteriskā eļļa sevišķi labi sader kopā ar greipfrūta, lavandas vai jasmīna ēterisko eļļu.

  • Ātra un uzticama piegāde
  • Droši maksājumi
  • Dāvanu saiņošana

Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil

Telpas aromatizēšanai: ielej ūdeni STENDERS aromlampas trauciņā un pievieno tam dažus pilienus pačūlijas ēteriskās eļļas. Aromlampas apakšējā daļā novieto aizdedzinātu tējas sveci. Nodzēs sveci pēc lietošanas.

Masāžai: pievieno 3-5 pilienus pačūlijas ēteriskās eļļas 2 ēdamkarotēm (10 ml) ķermeņa eļļas vai aromlampā izkausētam STENDERS masāžas sviestam bez aromāta. Pirms sviesta likšanas uz ādas, iesakām to atdzesēt.

Vannas peldei: izšķīdini 8-10 pilienus pačūlijas ēteriskās eļļas ēdamkarotē medus vai STENDERS vannas piena, kas sajaukts ar nelielu ūdens daudzumu. Šo maisījumu pievieno vannas ūdenim. Pēc vēlēšanās vari pievienot līdz pat 150-300 gramiem vannas piena vai 200-300 gramiem vannas sāls.

Roku/pēdu vanniņām: nelielā trauciņā ar ūdeni sajauc ēdamkaroti STENDERS vannas piena vai sāls bez aromāta, kam pievieno 2-4 pilienus pačūlijas ēteriskās eļļas. Šo maisījumu pievieno vanniņas ūdenim.

Tavai drošībai: pirms eļļas lietošanas iesakām veikt alerģijas testu – sajauc 3 pilienu ēteriskās eļļas ar 1 ēdamkaroti bāzes eļļas, uzklāj to uz iekšdelma un uzliec plāksteri. Ja pēc 12 stundām uz ādas nav vērojama alerģiska reakcija, vari droši lietot šo eļļu arī turpmāk.
Izturies īpaši apdomīgi pret ēterisko eļļu lietošanu, ja esi bērniņa gaidībās. Ja izmanto ēteriskās eļļas grūtniecības laikā, lieto pusi no ieteiktās devas. Sargā ēteriskās eļļas no bērniem!


Dalies savās domās!

  • vai vai Connect