Šajā mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu tavu iepirkšanās pieredzi. Turpinot lietot šo mājas lapu, tu piekrīti mūsu Privātuma politikai un Sīkdatņu politikai.
Piekrist un turpināt

SIA STENDERS Kvalitātes politika

Mūsu uzņēmuma kvalitātes politika ir pilnībā orientēta uz to, lai klientam nodrošinātu drošu  un kvalitatīvu kosmētisko produktu un augstu apkalpošanas kultūru.

Ar kvalitāti mēs saprotam kvalitatīvi, atbilstoši iekšējo/ ārējo klientu un saistošo normatīvo aktu prasībām, padarītu darbu.

Mēs esam apņēmušies nepārtraukti sekot līdzi ne tikai drošuma un kvalitātes prasību realizēšanai, bet arī to pilnveidošanai, pastāvīgi nodrošinot nepieciešamo atbalstu personāla, mācību, finanšu vai materiāli tehnisko resursu veidā un veicot sasniegto rezultātu izvērtēšanu un nepieciešamo uzlabojumu identificēšanu. 

Kvalitātes uzlabošanas nolūkā esam izveidojuši integrētās vadības sistēmu saskaņā ar  ISO 9001 un ISO 22716 prasībām, kurā ir skaidri aprakstīti procesi, personāla atbildība un integrētās vadības sistēmas pilnveides mehānisms.

Par integrētās vadības sistēmu un kvalitātes politiku ir informēti un to ievēro visi STENDERS darbinieki, un paralēli tam STENDERS attīsta savos darbiniekos atbildības sajūtu pret savu klientu un sasniegto rezultātu kvalitāti visās tā darbības jomās.

Sertifikāti: