Šajā mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu tavu iepirkšanās pieredzi. Turpinot lietot šo mājas lapu, tu piekrīti mūsu privātuma politikai.
Piekrist un turpināt

Raksti

Pirmssvētku darāmo lietu saraksts

2018-12-10
Pirmssvētku darāmo lietu saraksts
Netkarīgi no tā, ko esam darījuši aizvadīto mēnešu laikā, gadu no gada Ziemassvētki pie mums atskrien nemanot, pārsteidzot pavisam nesagatavotus, tāpēc esam Tev sagatavojuši sarakstu ar lietām, kuras jāpagūst izdarīt līdz svētkiem un kuras pavisam noteikti vari sākt veikt jau šajā vakarā. Lasīt vairāk»

BEĀTE LIGERE: 5 iecienītākie STENDERS produkti

2018-11-20
BEĀTE LIGERE: 5 iecienītākie STENDERS produkti
Tieši šogad aprit 10 gadi, kopš varu sevi saukt par pilna laika blogeri. Savus pirmos pierakstus sāku veidot 18 gadu vecumā Cēsīs. Tas bija dažādu sadzīvisku situāciju, sarkasma, vienkāršu vizuālo piezīmju pārpildīts un, jā, savu popularitāti ieguvis blogs Latvijā. Tad nāca ielu modes blogs fashiondinner.lv, darbs stilsbeztabu.lv un tad, četrus gadus senā pagātnē, kopš šīs dienas, radās femmefarfalle.com - blogs, kurā vēl šobrīd pierakstu visu svarīgāko no savas ikdienas skaistumkopšanas, ēdienu pasaules un dzīvesstila jomā. Tieši tur regulārs un pārliecinošs viesis ir arī dažādi STENDERS produkti. Iepazinusies esmu ar gandrīz visiem, tāpēc bloga ikmēneša favorītu sarakstos manīti gan STENDERS krēmi un losjoni, gan mājas aromāti, ēteriskās eļļas, smaržas un vēl daudz kas cits. Pēc visiem šiem gadiem, kāds ir mans šī brīža TOP 5 produktu saraksts? Atbilde ir šāda... Lasīt vairāk»

Roku un lūpu kopšana gada aukstajos mēnešos

2018-11-12
Roku un lūpu kopšana gada aukstajos mēnešos
Ja ir kas tāds, ko mūsu lūpas un roku āda patiesi nemīl, tas ir aukstums, dzestrs vējš, sausums un krasas temperatūras izmaiņas - būtībā viss, ko mums piedāvā aukstākie gada mēneši, sākot no novembra līdz pat aprīlim. Kā rīkoties, lai šie mēneši paskrietu bez satraukumiem, tiktu pavadīti neaizmirstamos piedzīvojumos pie dabas, nevis uztraucoties par sasprēgājušām lūpām vai īpaši sausu ādu uz rokām? Mums ir pāris labi ieteikumi... Lasīt vairāk»

Burbuļbumbas vai izjokosim!

2018-10-31
Burbuļbumbas vai izjokosim!
Katru gadu 31.oktobrī mazi un lieli svētku svinētāji, pārģērbušies par spokiem, mošķiem un raganām, dodas ārpus mājas, lai svinētu Halovīnu - Visu svēto dienas priekšvakaru. Dažādās valstīs šo dienu atzīmē un sauc nedaudz citādi. Lasīt vairāk»

STENDERS pilnmēness vannas rituāls

2018-10-19
STENDERS pilnmēness vannas rituāls
Vai esi ievērojis, ka vienā dienā jūties lieliski, bet otrā ievērojami sliktāk, un tas viss bez manāma iemesla? Iespējams, ka šis iemesls ir atrodams “tepat” virs mūsu galvām. Astrologi un dzīves gudri cilvēki pārliecinoši apgalvo, ka katrs Mēness cikls ir būtisks pamats cilvēka pašsajūtai uz Zemes. Šoreiz par pilmēnesi un veidu, kā šīs īpašās stundas padarīt vērtīgākas un daudz baudāmākas. Lasīt vairāk»

Sezonas lieliskā oga - dzērvene

2018-10-10
Sezonas lieliskā oga - dzērvene
Šajā sezonā dzērvenes savu skaistumu sniedz ne tikai dabai, bet arī mums. Pilnas antioksidantu un vitamīnu, tās palīdz imunitātes stiprināšanai un ādas veselībai. Jau izsenis tās pazīstamas kā palīgs dažādu ādas problēmu ārstēšanai, ādas elastībai un mirdzumam. Lasīt vairāk»

Rudens veltes Tavam skaistumam

2018-10-10
Rudens veltes Tavam skaistumam
Rudens rit pilnā sparā! Pieliekamie pamazām piepildās ar krājumiem ziemai, bet vēderi ar svaigiem augļiem un dārzeņiem no tuvākiem un tālākiem laukiem. Kā šo ražas laiku izmantot ne tikai garšas baudai, bet arī skaistumkopšanas rituālos? Izrādās - tas viss iet roku rokā. Kā ēdam, tā jūtamies. Lasīt vairāk»

Loterijas “Pamodini sevī purva princesi” uzvarētāji!

2018-10-01
Loterijas “Pamodini sevī purva princesi” uzvarētāji!
Ar lielu prieku paziņojam STENDERS loterijas “Pamodini sevī purva princesi” uzvarētājus! Lasīt vairāk»

Rudens skaistuma eliksīrs: dzērvenes burvju spēks

2018-09-14
Rudens skaistuma eliksīrs: dzērvenes burvju spēks
Ik rudeni Latvijas purvos ienākas bagātīga dzērveņu raža. Mūsu senči šīs ogas uzturā un medicīnā izmantojuši gadsimtiem ilgi – tāpat kā Ziemeļamerikas indiāņi, skandināvi un citi Zemes ziemeļu puslodes iemītnieki. Taču vai tikpat bieži atceramies par dzērveņu izcilajām īpašībām skaistumkopšanā? STENDERS Attīsības ķīmiķe Jūlija Kuzņecova iesaka šīs rudens ogas iekļaut arī savā skaistumkopšanas līdzekļu klāstā. Lasīt vairāk»

Piecas ziemeļu dabas veltes ādas labsajūtai un skaistumam

2018-09-12
Piecas ziemeļu dabas veltes ādas labsajūtai un skaistumam
Skaistumkopšanas līdzekļu panākumi atkarīgi ne tikai no pareizas lietošanas, bet arī šo produktu izejvielām un izcelsmes. STENDERS Attīstības ķīmiķe Jūlija Kuzņecova norāda, ka rūpējoties par ādu, vēlams dot priekšroku savas zemes dabas veltēm, jo tās ir bagātas ar vielām, ko nepieciešams uzņemt mūsu klimatiskajos apstākļos. Dzērvenes, mellenes, liepziedi, upenes un smiltsērkšķi ir pieci ziemeļu dabas brīnumi, kas aug mūsu mežos un dārzos un ar savām vērtīgajām īpašībām sniedz ādai īpašu kopšanu. Lasīt vairāk»
Lapa:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4