Šajā mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu tavu iepirkšanās pieredzi. Turpinot lietot šo mājas lapu, tu piekrīti mūsu Privātuma politikai un Sīkdatņu politikai.
Piekrist un turpināt

2018. gada iecienītākie STENDERS produkti

2019-01-17

Ja gada noslēgums tika veltīts aktīvai dāvanu saiņošanai, spožiem salūtiem un mierpilnām brīvdienām, tad 2019. gada sākums ir lielisks mirklis, lai atskatītos, ko labu esam paveikuši.

Noteikti piekritīsiet, ka divi produkti, kuri visbiežāk asociējas ar STENDERS, ir ziepes un vannas bumbas. STENDERS stāsts patiesībā tā arī sākās - ar pašu vārītu, dabīgo ziepju gatavošanu 2001.gadā. Lieliski apzināties, ka arī 17 gadus vēlāk tās ieņem milzu popularitāti pārējo produktu vidū. 2018. gadā īpašu uzmanību guvušas skaistās un aromātiskās greipfrūtu - cidoniju krēma ziepes, bet blakus tām - dzērveņu vannas bumba un viena no jaunpienācējām - dzīvespriecīgā vannas bumba “Laimīgs kā ruksis”.

Deserts! Dušas zefīrs, iespējams, ir viens no interesantākajiem STENDERS produktiem. Tā konsistence nav pielīdzināma ne dušas želejai, ne krēmam vai ziepēm. Īpaši gaisīgs, viegls un samtains. Viens no jūsu aizvadītā gada favorītiem ir upeņu dušas zefīrs un tas nudien neatstāj vienaldzīgu. Ja ir vēlme iepazīt ko jaunu - noteikti iesakam sākt tieši ar šo.

2018. gada topā stabilas pozīcijas ieguvuši veseli divi produkti vīriešiem : atsvaidzinoša dušas želeja un šampūns “BOSS”. Lielākā daļa mūsu produktu aromāti ir izteikti augļaini, romantiski… sievišķīgi. Tas, ka novērtējiet arī mūsu veikalu plauktos atrodamos, izteikti vīrišķīgo aromātu produktus ( piemēram, šampūnā - kafijas eļļas un citrona ēteriskās eļļas apvienojums) ir īpašas atzīmēšanas vērts fakts.

Katras mājas vannasistabā pa STENDERS ķermeņa skrubim! Starp vannas bumbām, ziepēm un dušas želejām pirktāko produktu skaitā bijuši veseli divi ķermeņa skrubji - upeņu un dzērveņu. Nemainīgi aktuāli gan ziemas aukstumā, gan vasaras karstumā. Lai āda maigi attīrīta un samīļota visa gada garumā.

Agrā pavasarī, kad esam sailgojušies pēc pirmajiem pumpuriem, ziedu aromāta un putnu čalām, īpaši iemīļota kļūst mūsu ābeļziedu līnija, konkrētāk, ķermeņa pieniņš. Tā unikālais, ilgi plūstošais aromāts apbūris daudzus no jums. Romantiski un viegli. Ja pat šobrīd pavasaris vēl liekas tālā nākotnē, tad šis produkts ir lielisks atgādinājums, ka tepat vien jau viņš ir un drīz jau baudīsim arī īstus, skaistus ābeļziedus.

Kuri bijuši tavi aizvadītā gada mīļākie STENDERS produkti? Atceries, ka līdz pat 27. janvārim tos vari iegādāties ar -20% atlaidi.

Šeit vari iepazīties ar pilno produktu sarakstu:

« Atgriezties

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā