Latvia

Āda mīl mitrināšanu!

2015-04-09

Mēs visi zinām – dzīvība uz mūsu zaļojošās planētas ir radusies ūdenī un dzīvas šūnas spēj pastāvēt tikai ūdens vidē. Arī mūsu ķermeņa pamatvienība, šūna, satur līdz pat 80% ūdens. Ādai, savukārt, ir paredzēts viens no būtiskākajiem uzdevumiem – saglabāt un noturēt ķermenim tik vajadzīgo mitrumu, un ādas ārējais izskats vislabāk parāda to, cik labi āda pilda šo tik nozīmīgo uzdevumu.

Vairāki nozīmīgi pētījumi kosmetoloģijas jomā ir pierādījuši – neatkarīgi no tava vecuma un ādas tipa, mitrināšana ir ādas jaunības priekšnosacījums un pareiza mitrināšana un ādas piesātināšana ar vērtīgām izejvielām, ko sniedz augstas kvalitātes mitrinošā kosmētika, ir ikdienas sejas kopšanas rituāla pamatu pamats.

Skin loves moisture

Pareizs mitruma līdzsvars ir jo īpaši būtisks ādas veselīgam un starojošam izskatam. Pilsētas vidē mūsu ādu ietekmē karstums, tveice un piesārņojums vasaras dienās un sausais, kondicionētais gaiss apsildītās telpās ziemā. Tas sausina mūsu ādu, un liek tai izskatīties blāvai, nogurušai un nespodrai. Pietiek vien pareizi un rūpīgi attīrīt un mitrināt ādu, lai saglabātu tās tvirtumu, elastību un jaunības starojumu.

Augstvērtīgi un dziļi mitrinoši kosmētikas līdzekļi palīdz aizsargāt ādas mitruma līmeni, novēršot strauju ūdens iztvaikošanu no ādas virsējā slāņa – epidermas. Bagātināta ar vērtīgām mitrinošajām izejvielām no dabas āda spēj saglabāt optimālu mitruma daudzumu tās veselīgam izskatam – neatkarīgi no laikapstākļiem, gaisa mitruma un mūsu ķermeņa kaprīzēm.

« Atgriezties

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]