Мы используем cookies для оптимизации опыта совершения покупок. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с нашей политикой конфиденциальности.
Согласиться и продолжить

BEĀTE LIGERE: 5 iecienītākie STENDERS produkti

2018-11-20

Tieši šogad aprit 10 gadi, kopš varu sevi saukt par pilna laika blogeri. Savus pirmos pierakstus sāku veidot 18 gadu vecumā Cēsīs. Tas bija dažādu sadzīvisku situāciju, sarkasma, vienkāršu vizuālo piezīmju pārpildīts un, jā, savu popularitāti ieguvis blogs Latvijā. Tad nāca ielu modes blogs fashiondinner.lv, darbs stilsbeztabu.lv un tad, četrus gadus senā pagātnē, kopš šīs dienas, radās femmefarfalle.com - blogs, kurā vēl šobrīd pierakstu visu svarīgāko no savas ikdienas skaistumkopšanas, ēdienu pasaules un dzīvesstila jomā. Tieši tur regulārs un pārliecinošs viesis ir arī dažādi STENDERS produkti. Iepazinusies esmu ar gandrīz visiem, tāpēc bloga ikmēneša favorītu sarakstos manīti gan STENDERS krēmi un losjoni, gan mājas aromāti, ēteriskās eļļas, smaržas un vēl daudz kas cits. Pēc visiem šiem gadiem, kāds ir mans šī brīža TOP 5 produktu saraksts? Atbilde ir šāda:

Eļļa intensīvai sejas kopšanai ar bišu māšu peru pieniņu

Viens no tiem STENDERS produktiem, kuru pavisam mierīgi varu pielīdzināt luksus klases skaistumkopšanas līdzekļiem - sākot ar iepakojumu, tā lietošanas veidu un beidzot ar radīto efektu. Visbiežāk eļļiņu lietoju no rītiem, pirms dekoratīvās kosmētikas uzklāšanas, bet ne biežāk kā divas reizes nedēļā. Vispirms ar pinceti uzpilinu pāris pilienus uz pirkstiem, nedaudz sasildu to un maigām kustībām uzklāju uz sejas un kakla. Uzreiz pēc produkta uzklāšanas sajūtu zīdainas ādas efektu, kā arī sajūtu, ka āda ir ne tikai pabarota, bet arī aizsargāta. Tā ir maiga un patīkama pieskārieniem.

Eļļa paredzēta sausas un īpaši sausas ādas kopšanai. Peru pieniņš un trīs barojošās augu eļļas piešķir īpatnēju, viegli saldenu aromātu, ar kuru pavisam mierīgi spēju sadzīvot.

Šī sviests

Produkts, kurš manā somiņā atrodams vienmēr. Iemesls pavisam vienkāršs - to varu lietot absolūti jebkurā dzīves situācijā gan ziemā, gan vasarā. Ar šī sviesta palīdzību esmu neitralizējusi sausas lūpas, trauslas nagu kutikulas, vējos appūstas, sausas ādas laukumus ap acīm, uz rokām un sejas. Nelielais produkta iepakojums ir viegli ieliekams arī jakas vai žaketes kabatā.

Serums ķermeņa kontūru nostiprināšanai

Vispirms iemīlējos tā atsvaidzinošajā aromātā, pēc tam vieglajā konsistencē un tad idejā, ka šis ir nevis parasts losjons, bet gan serums ķermenim, kas ne tikai mitrina, bet arī tonizē un padara ādu tvirtāku. Īpaši labs sabiedrotais pēc sporta nodarbībām. Pēc dušas, kad nepieciešams mitrināt ādu, to iespējams izdarīt efektīvi un ātri.

ILANG ILANG ēteriskā eļļa

Kopš esmu aizrāvusies ar dažādu aromātu difūzēšanu, augstas kvalitātes ēteriskās eļļas ir mani labākie draugi. Īpaši tās, kuras piedāvā STENDERS.  Ja lavandas vai piparmētras labvēlīgā ietekme un aromāts ir labi zināms visiem, tad par ilang-ilang daudzi nav dzirdējuši. Līdzīgi bija arī ar mani, jo iepazinu to aiz tīras zinātkāres. Ilang-ilang mazina trauksmes sajūtu, stresu un nomāktību, kā arī balansē sievišķo un vīrišķo enerģiju.

Barojošs smiltsērkšķu ķermeņa krēms

Kā vasaru nespēju iedomāties bez upeņu līnijas, tā ziemu nevaru iedomāties bez kāda no smiltsērkšķu līnijas produktiem. Katrai sezonai sava oga! Šis barojošais ķermeņa krēms ir neizbēgama auksto mēnešu ikdienas rutīnas sastāvdaļa. To ir ērti lietot un izlietot, tas burvīgi smaržo un pabaro ādu vēlamajā daudzumā. Smiltsērkšķu līnijas dušas eļļa ir vēl viens mans favorīts. Abi ir tiešām lieliski, šī brīža sezonai atbilstoši produkti.

« Назад

 • Бесплатная доставка

  Бесплатная доставка по всей Латвии

 • Безопасный
  платеж

  Надёжное 256bit SSL шифрование платёжных данных

 • Бесплатные образцы

  Получайте бесплатные образцы продуктов при заказе онлайн

 • Природные компоненты

  Наша продукция вдохновлена северной природой

 • Подарочная упаковка

  Мы можем превратить вашу покупку в красивый подарок