Šajā mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu tavu iepirkšanās pieredzi. Turpinot lietot šo mājas lapu, tu piekrīti mūsu Privātuma politikai un Sīkdatņu politikai.
Piekrist un turpināt

Izbaudi jauno dušas putu karalisko maigumu

2020-04-23

Mana vannas istaba šobrīd ir mana miera osta, kurā smelties nomierinošus vai arī iedvesmojošus dabas aromātus, izbaudīt augstvērtīgu mājas SPA, kā arī apkopot domas un jaunas idejas. Man vienmēr ir patikuši SPA salonu apmeklējumi, kuros izbaudu profesionāļu meistarību, taču pēdējos gados esmu izpētījusi, kas manam ķermenim un garam ir nepieciešams, un mēdzu veikt dažādas procedūras mājās. Jāatzīst, ka šobrīd šīs prasmes it īpaši noder, jo kādu laiku šādi prieki diemžēl nebūs pieejami. Es ļoti priecājos, ka šajā laikā STENDERS turpina mūs iepriecināt ar pavisam jauniem produktiem - šoreiz ar četru veidu dušas putām, kas ļaus ceļot laikā. Kāpēc? To uzzināsi zemāk! Dušas putas ir ļoti viegls, taču efektīvs produkts, jo āda uzreiz jūtas pabarota un mitrināta. Ņemot vērā, ka šobrīd esam mājās, kuras vēl joprojām tiek apsildītas, mitrināšana ir ļoti svarīga. Jāatzīst, ka produkts ir arī ļoti ekonomisks, kas nozīmē arī ilgtspējību - tikai viena ūdens lāse nelielam daudzumam želejas liks pārtapt samtainās un bagātīgās putās. Jaunums jau ir pieejams STENDERS interneta veikalā - iepriecini sevi vai arī nosūti putas savai labākajai draudzenei, mammai, kolēģei, krustmātei, omītei vai kādam citam mīļam cilvēkam. Viss, kas Tev ir jāizdara - norādi precīzu adresi un mēs izdarīsim visu pārējo!

Dušas putas “Brīnumu dārzs”

Šīs putas patiks dāmām, kuras sapņo vai arī jau iekopj savu īpašo piemājas rožu dārzu, kurā pavasara vakaros baudīt nelielu pikniku vai arī lasīt labu grāmatu. Karaliskā Damaskas roze ieskauj vilinošā un dzidrā aromātā, kas tā vien liek domāt par saules pielietajem vasaras vakariem un sienāžu dziesmām krēslas stundā. Starp citu, tuvojas Māmiņdiena, kāpēc gan tieši šīs putas neuzdāvināt mūsu mīļākajiem cilvēkiem pasaulē?

Dušas putas “Vasaras lietus”

Vai atceries smaržu, kas virmo gaisā pēc maija lietusgāzēm? Šīs putas man atgādina pavasara vakarus, kad atverot logus, istabā ieplūst lietus smarža, kas mijas kopā ar ceriņu ziedu aromātu. Tas ir viens no brīžiem, kad man šķiet, ka viss šajā pasaulē ir iespējams. Un kā, gan citādi - ir! Man vienmēr šis laiks šķitis ļoti īpašs, jo gan pilsētā, gan laukos varam ienirt smaržu simfonijā, kas liek mums apstāties un izbaudīt doto brīdi. Es priecājos, ka STENDERS komandai ir izdevies šo īso pavasara brīdi skaisti iepakot un tagad to varam sajust, kad viens sirds to vēlas. Šīs putas ir mans favorīts un plānoju ar tām pārsteigt arī savu labāko draudzeni, jo zinu, ka arī viņai tās ļaus atgriezties patīkamās atmiņās atkal un atkal!

Dušas putas “Pusnakts maģija”

Bērnībā es dzīvoju dažu metru attālumā no ļoti skaista meža, kas vienmēr priecēja ar savām bagātībām - bērzu sulām pavasarī, bet vēlāk ar lazdu riekstiem, mellenēm, meža zemenēm, avenēm, brūklenēm un citām dabas bagātībām. Šo putu aromāts man ļauj vēlreiz sajust karstā jūlija dzestros vakarus, kad sēžot uz terases, vēroju vakara miglu, kas plūst ārā no meža. Tāpat kā noslēpumainā miglas sega, arī šīs putas liek atcerēties maģisko brīdi. Kāpēc gan neizbaudīt zvaigžnotās nakts maigo mieru turpat savā vannas istabā?

Dušas putas “Meža elpa”

Kā no rītiem pamosties bez kafijas palīdzības? Manuprāt, lieliski noderēs putas “Meža elpa”, kas sagatavos piesātinātai un enerģiskai dienai. Šīs putas īpaši patiks dabas mīļotājiem, kuri apstājas, lai apbrīnotu katru krūmu un ziedu. Piparmētru un kadiķogu aromāts ļaus iztēloties mazu mājiņu mežā vidū, kurā paslēpties no ikdienas kņadas un izbaudīt putnu, un bišu dziesmas. Vēlos akcentēt, ka šīs putas noteikti patiks arī vīriešiem, tāpēc iesaku izvēlēties vienas sev un viņam, lai pēc tam draudzīgi dalītos.

Kuru dušas putu maģiju izvēlēsies Tu? Noteikti pastāsti mums sociālajos tīklos! Es un STENDERS komanda vēlamies atgādināt, ka šobrīd ikdienā ir ļoti svarīgi priecāties par mazajām lietām un veidot savu #laikssev rutīnu, lai saglabātu mieru un vairotu priecīgos brīžus. Lai aprīlis nāk ar jaunām idejām un daudz smaida!

Raksta autore: Kristīne Šeiko

« Atgriezties

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā