Šajā mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu tavu iepirkšanās pieredzi. Turpinot lietot šo mājas lapu, tu piekrīti mūsu Privātuma politikai un Sīkdatņu politikai.
Piekrist un turpināt

Ar vienu kāju nākamajā desmitgadē

2020-01-03

Vēl tikai dažas dienas līdz mēs saskandināsim šampanieša glāzes un sveiksim viens otru ar Jaunā gada atnākšanu… Pēdējās dienās arvien aktīvāk dzirdu līdzcilvēku pārdomas par šo gadu - tas ir bijis ļoti nozīmīgs, nesis daudz izmaiņas, paņēmis daudz spēka un emocijas, bet devis pretī ilgi gaidīto, kā arī bijis piedzīvojumu un pārsteigumu pilns. Es noteikti varu piekrist! Man gada beigās vienmēr paliek nedaudz skumji, jo atvadīšanās vienmēr ir pilna dažādu domu, taču es nevaru sagaidīt, ko nesīs 2020. gads. Un mēs taču turpināsim ar pavisam jaunu desmitgadi! Vai nav satraucoši? Es ļoti ceru arī nākamajā gadā Tevi satikt STENDERS bloga sadaļā!

Arī STENDERS šis gads ir bijis satraucošs. Rudens sākumā zīmols atzīmēja savu pilngadību - 18 gadu jubileju, kuru uzņēmums svinēja viesu namā “Bēršas”. 18 gadi, kas piepildīti ar mūsu dabas veltēm, atspirdzinošām smaržām, eksperimentiem un nerimstošu komandas degsmi sniegt zīmola mīļotājiem arvien jaunus produktus. Pati STENDERS komanda atzīst, ka uzņēmums šogad ir pieredzējis dažādas veiksmīgas izmaiņas, kā arī ir kļuvis redzamāks, par ko liecina dalība dažādos plaši pazīstamos pasākumos - festivālā “Summer Sound” apmeklētājiem tika nodrošināts vannas fotostūris, bet tehnoloģiju un jaunuzņēmumu konferenču “TechChill” un “Digital Freedom Festival” dalībniekiem bija iespēja izmēģināt zīmola produktus. Šogad uzņēmuma komanda pieredzēja pavisam jaunu un nebijušu projektu - sadarbību ar grupu CARNIVAL YOUTH, kuras ietvaros STENDERS ne tikai izlaida jaunu vannas bumbu ar nosaukumu “Good Luck”, bet arī piedalījās grupas koncertos un priecēja apmeklētājus ar īpašu fotostūrīti. Šis gads bijis nozīmīgs arī jaunu produktu izstrādē, jo pēc ilgiem eksperimentiem tika izlaisti tādi nebijuši un inovatīvi produkti kā želejziepes, želejbumbas un dušas kubiņi. Arī nākamajā gadā uzņēmuma komanda rūpēsies par to, lai klientiem tiktu piedāvāti moderni un izmeklēti produkti.

Ja reiz esam iesākuši gada atskaites tēmu, vai Tu zini, kādi ir klientu iemīļotākie produkti un skaistumkopšanas līnijas? Man pašai bija ļoti interesanti uzzināt, kas ir tas, ko visbiežāk izvēlas STENDERS veikalu apmeklētāji. Jāatzīst, ka vannas burbuļbumbu popularitāte ir nemainīga, jo četri no pieciem vispārdotākajiem produktiem 2019. gadā ir tieši šī produktu pozīcija - upeņu sorberta, dzērveņu un greipfrūtu vannas burbuļbumbas, melleņu roku krēms un aveņu - kazeņu vannas burbuļbuma.

Mana prognoze par vispopulārāko klientu izvēli starp STENDERS piedāvātajām skaistumkopšanas līnijām bija pareiza. Vai vari uzminēt, kura tā ir? Pateikšu priekšā - pirmo vietu ieņem greipfrūtu līnija, taču tālu neatpaliek arī citas klientu top izvēles 2019. gadā - dzērveņu, rožu, upeņu un zelta līnijas. Vai starp pārdotākajām pozīcijām šajā gadā ir iekļuvis arī kāds no Taviem mīļākajiem zīmola produktiem?

Lai pie klientiem nonāktu vislabākie produkti, STENDERS komandā darbojas dažādi profesiju pārstāvji, kas pēta, atlasa, izstrādā, pārbauda, pielāgo un nodot izgudrojumu tālāk. Tieši komandas darbs ir izveidojis mūsu iemīļoto zīmolu par tādu, kādu to redzam. Vai vari iedomāties, kādi ir pašas STENDERS komandas 2019. gada mīļāko produktu tops? Tajā ir trīs produkti, kas parūpēsies par labsajūtu un skaistumu - smaržīgais un maigais greipfrūtu skrubis, matu eļļa dabiskam matu mirdzumam un spēkam, un pārsteidzošās želejbumbas. Kuru produktu Tu izmēģināsi nākamajā gadā?

Es un STENDERS komanda novēlam Tev pārsteigumu, iedvesmas, prieka un smaidu pilnu nākamo desmitgadi! Tiekamies 2020. gadā, kas solās būt pilns ar mirdzošiem un dzirkstošiem jaunumiem!

« Atgriezties

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā