Šajā mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu tavu iepirkšanās pieredzi. Turpinot lietot šo mājas lapu, tu piekrīti mūsu Privātuma politikai un Sīkdatņu politikai.
Piekrist un turpināt

Jauns gads un jauni mērķi

2020-01-20

Virsraksts jau saka priekšā - jauns gads nāk ar jauniem mērķiem...un iepriekšējo mērķu pacelšanu jaunā līmenī. Vai Tu šogad esi apņēmies izdarīt kaut ko jaunu vai arī ar jaunu spēku turpināsi strādāt pie jau esošajām idejām? Lai arī esmu šīs apņemšanās nodēvējusi par jaunās dekādes mērķiem, es neuzskatu, ka ir jāgaida pirmais mēneša datums, nākamā nedēļa, vai arī jauns gads, lai aizsāktu kādu jaunu lietu. Ja nu tieši šodien Tev ienāk prātā jauna doma un vēlme uzlabot savu ikdienu, negaidi rītdienu, bet sāc tagad un ar maziem solīšiem. Varbūt iedvesmai noderēs trīs no maniem šī gada jaunajiem mērķiem un lietām, kuras nepieciešams uzlabot?

JE M'APPELLE KRISTĪNE. COMMENT TU T'APPELLES?

Es beidzot ķeršos klāt savam sapnis un mācīšos franču valodu (bilde jau vēsta - šobrīd varu vien lasīt par parīziešu stilu un franču mākslu angļu valodā). Man ļoti patīk mācīties valodas, tāpēc esmu priecīga, ka, iespējams, līdz šī gada beigām varēšu salīdzinoši brīvi izteikties franču valodā. Kāpēc šāds lēmums? Man vienmēr ir bijusi tuva franču kultūra, māksla, dzīvesveids, kulinārija, sajūtas, un Francijā jūtos kā mājās, tāpēc, manuprāt, šis ir nākamais solis, lai tuvotos manam galvenajam mērķim. Vai Tev patīk mācīties valodas? Kādas valodas Tu zini, un kādas vēl vēlētos iemācīties?

RŪPES PAR SEVI UN ĀDU

Kopš sāku rakstīt STENDERS blogu, esmu vairākkārt teikusi, cik svarīgi man ir kopt un barot ādu, un, cik liela nozīme manos rituālos ir STENDERS skaistumkopšanas produktiem. Kopta un mirdzoša āda man liek justies laimīgākai un pārliecinātākai. Jāatzīst, ka dažas lietas mēdzu aizmirst, tāpēc šogad vēlos pievērsties tām vairāk. Es esmu jau procesā un pagaidām viss norit labi. Ja esi nolēmis pamēģināt kādu jaunu sejas kopšanas līdzekli, iesaku apsvērt līniju, kas papildināta ar bišu māšu peru pieniņu. Dodies uz tuvāko STENDERS veikalu, lai apspriestu savas nepieciešamības ar zinošajiem konsultantiem!

VAIRĀK LAIMĪGU AUGU MŪSU MĀJĀS

Es un mans dzīvesbiedrs esam lieli augu mīļotāji, un jāatzīst, ka viņam to kopšana padodas labāk kā man. Uz mūsu palodzes jau mājo vairāki laimīgi augi, taču mums ir vesels saraksts, lai papildinātu mūsu kolekciju. Šogad noteiktu vēlos iegādāties kādu gaisa augu, kafijas kociņu, monsteru, citronkociņu un Bonsai kociņu. Un noteikti vēlos iesēt arī zaļumus, lai uz palodzes būtu pašiem savs rozmarīns, timiāns un citi garšaugi. Jāatzīst, ka augus esmu iemīļosi tikai pēdējos gados un bērnībā man tik ļoti nepatika rūpēties par vecāku īpaši atlasītajiem zaļajiem mājas draugiem. Vai arī Tev tā bija?

Es ceru, ka kāda no šīm idejām iedvesmos arī Tevi parūpēties par sevi, iegūt jaunas zināšanas un izaicināt sevi. Viss izdosies! Arī STENDERS komandai šogad ir jauni mērķi un daudz pārsteigumu, kurus atklāsim vēlāk. Es esmu pārliecināta, ka arī Tev tie patiks! Turpināsim sasniegt jaunas virsotnes kopā!

Raksta autore: Kristīne Šeiko

« Atgriezties
 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā