Šajā mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu tavu iepirkšanās pieredzi. Turpinot lietot šo mājas lapu, tu piekrīti mūsu Privātuma politikai un Sīkdatņu politikai.
Piekrist un turpināt

#laikssev tieši tagad

2020-04-14

Mēs dzīvojam sarežģītā un ļoti mainīgā laikā, taču sev apkārt es redzu (precīzāk - dzirdu), ka cilvēki meklē pozitīvo arī šajā situācija, un tas mani ļoti priecē. Vai tad nav tā, ka katram mākonim ir sava zelta maliņa? Vai arī sudraba? Es vairākkārt sociālajos tīklos esmu paudusi savas domas par to, ka šis ir laiks, kad paskatīties apkārt un novērtēt to, kas mums ir. Un mēs mēdzam aizmirst, ka mums ir tik daudz! Tas, kas ikdienā šķiet tik pašsaprotams, šobrīd nav pieejams. Un, lai arī tas ir briesmīgi, ka mums to nākas izvērtēt šādos apstākļos, es ceru, ka pēcāk mēs katrs varēsim apkopot vērtīgākos secinājumus un tos neaizmirst. Manuprāt, STENDERS ir aizsācis lielisku mirkļbirku - #laikssev. Vairāk pavadot laiku mājās, es esmu izdarījusi visu to, kam iepriekš nebija laika, piemēram, esmu veikusi revīziju savā skapī, izvērtējot katru apģērba gabalu, apavu pāri un aksesuāru, esmu nākusi pie secinājuma, ka mājās ir nepieciešama interjera maiņa, kas mūs vairāk iedvesmos, es beidzot esmu tikusi līdz grāmatu plauktam un varu lasīt tās grāmtas, kuras iepriekš krāja putekļus, un es biežāk atļauju sev izbaudīt relaksējošu vannas peldi. Sarakstu es varētu turpināt un turpināt… Lūk, #laikssev rituāli, kam šajā laikā īpaši pievērst uzmanību!

SKAISTUMKOPŠANA

Rūpes par ādu un labsajūtu man ir ļoti svarīgas, un STENDERS ir viens no zīmoliem, kas uz mana vannas istabas plauktiņa ir atrodams vienmēr. Burvīgie aromāti patiešām palīdz saglabāt labu noskaņojumu arī tagad. Un, kāpēc gan nepalutināt sevi nedaudz vairāk? Es biežāk ieplānoju atslābinošas vannas peldes sveču gaismā un nežēloju vannas buurbuļbumbas, kā arī neizlaižu nevienu punktu rīta un vakara skaistumkopšanas rituālos. Uz mana plauktiņa vienmēr atradīsies vairākas vannas burbuļbumbas, produkti no dzērveņu līnijas un kopjošās sejas ādas līnijas līdzekļi ar karalisko bišu māšu peru pieniņu. Ja vēl neesi to izdarījusi, tad šis ir laiks, kad izstrādāt savu īsto ādas lutināšanas rituālu. Starp citu, vērtīgos produktus vari iegādāties arī interneta veikalā un, vai zini, kāds būtu lielisks pārsteigums draudzenei, mammai vai krustmātei? Izvēlies pavasarīgākos zīmola produktus un ar STENDERS interneta veikala starpniecību nosūti tos kā dāvanu. Viss, kas jāizdara - pirkuma beigās norādi precīzu adresi un mēs parūpēsimies par pārējo!

LASĪTPRIEKS

Man jau kopš bērnības ir paticis lasīt grāmatas un piemājas bibliotēkā biju biežs viesis, taču jāatzīst, ka pēdējos gados atvēlētais laiks grāmatu lasīšanai ir ievērojami samazinājies. Šobrīd lasu grāmatas gan agri no rīta, gan pusdienu laikā, gan vakaros, lai mazāk laiku pavadītu pie datora vai telefona ekrāna, un iegūtu vērtīgu informāciju. Es esmu vairākkārt pārliecinājusies, ka lasīšana atmodina radošumu un palīdz ģenerēt jaunas idejas. Starp citu, lasīšana palīdz nomierināt prātu, kas šajā laikā ir īpaši svarīgi. Kā būtu ar izaicinājumu, ka aprīlī ir jāizlasa vismaz 2 grāmatas?

KULINĀRIJAS EKSPERIMENTI

Mēs vienmēr esam ievērojuši maltīšu un produktu iegādes plānošanu, lai ietaupītu laiku, samazinātu patērēto laiku veikalos, kā arī ēdienreizes būtu sabalansētas un pilnvērtīgas. Es uzskatu, ka šobrīd tas ir īpaši svarīgi, jo jāatzīst, ka esot mājās, vēlme našķoties ir ievērojami lielāka. Ir arī labā ziņa - kāpēc gan neizmantot šo laiku, lai iemācītos kādu jaunu recepti? Izmēģinātu kādu no šī brīža ēdienu trendiem? Vai arī atvēlētu laiku, lai biežāk pagatavotu iemīļotākos ēdienus, kas varbūt ir laikietilpīgāki? Ja runājam par trendiem, tad, kā būtu, ja Tu izmēģinātu šī brīža aktuālo dzērienu - Dalgona kafiju? Iegūglē recepti un iepriecini savus mīļos brīvdienu rītā! Varu pačukstēt, ka esmu dzirdējusi, ka šo recepti var izmantot, lai pagatavotu gardus bezē cepumus un mutē kūstošu pavlovu. Un ir īstais laiks veidot palodzes zaļumu paradīzi! Sēkliņas var droši pasūtīt arī dažādos interneta veikalos.

Es un STENDERS komanda vēlamies Tevi aicināt šo laiku izmantot, lai mājās radītu vairāk prieka brīžu. Vairāk vannas peldes ar burbuļbumbām. Vairāk izlasītas grāmatas. Vairāk sporta mājas apstākļos. Vairāk jaunatklātas receptes. Vairāk smaidu. Vairāk labu vārdu. Vairāk noskatītās filmas. Vairāk mīlestības. Vairāk #paliecmājās un #laikssev. Izmanto šīs mirkļbirkas un dalies ar saviem ikdienas momentiem arī sociālajos tīklos!

Raksta autore: Kristīne Šeiko

« Atgriezties
 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā