Šajā mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu tavu iepirkšanās pieredzi. Turpinot lietot šo mājas lapu, tu piekrīti mūsu Privātuma politikai un Sīkdatņu politikai.
Piekrist un turpināt

Noķert rudeni aiz astes

2019-10-29

Rudens vienmēr ir bijis mans mīļākais gadalaiks - pirmie nosalušie deguni, krāsainās rudens lapas, kas sprakšķ zem tramvaja riteņiem, bagātīgās rudens veltes vecāku dārzā, ievārījumu gatavošana, ķirbju pīrāgs, un pirmais kakao ar čili un mazajiem zefīriņiem. Tā es varētu turpināt vēl un vēl… Jāatzīst, ka krāsainā gadalaika gaidās es esmu visu gadu, un tiklīdz augustā sajūtu pirmo rudens rīta smaržu, mana sirds priekā gavilē. Vai arī Tu esi rudens mīļotājs? Rudenī mani vienmēr pārņem sajūta, ka viss ir iespējams, tāpēc es to saucu par savu lielāko iedvesmas laiku, kad darbus, plānus un idejas pierakstu teju vai gadu uz priekšu. Es vienmēr esmu bijusi nedaudz melanholiska, jo man patīk aizdomāties par tikko redzētajiem cilvēkiem, par to, kā kaimiņa suns spēlējas kļavu lapu kaudzēs, par to, kā pilsētas gaismas atspīd peļķēs, un to pavada liegana un relaksējoša mūzika.

Augusta pēdējās dienās es sastādu savu ierasto rudens sarakstu, tas ir, pierakstu lietas, ko rudenī vēlētos izdarīt - salasīt lielu dāliju pušķi un priecāties par to katru dienu, doties pēdējā piknikā un baudīt mājās gatavotu sēņu pīrāgu, doties izbraucienā uz kādu no skaistajām Latvijas pilsētām, uzņemt mīļas bildes rudens noskaņās, baudīt tasīti gardas kafijas kādā no iemīļotajām kafejnīcām un vērot kā pilsēta ietērpjas krāsainā lapu kažokā, ieziemot ķirbjus, atrast visskaistāko džemperi drēgnajiem vakariem, iegādāties īpaši izmeklētas sveces mājīgai atmosfērai. Un saraksts vēl turpinās. Jā, mans rudens darbu saraksts ir ļoti garš!

Kā sadraudzēties ar rudeni? Ir jāizveido tradīcijas, kas šo gadalaiku padarītu īpaši skaistu, tāpēc vēlos padalīties ar dažiem ieteikumiem:

 1. Pagatavot plūmju vai ābolu rausi un baudīt to draugu kompānijā;
 2. Rīkot tematiskus galda spēļu vakarus;
 3. Doties nedēļas nogales braucienā un apskatīt Latvijas pilis un muižas;
 4. Organizēt Harija Potera filmu maratonu ar labāko draudzeni vai dzīvesbiedru (sarūpē gardus našķus);
 5. Izstrādāt sava īpašā ķirbju pīrāga vai burkānkūkas recepti;
 6. Ieziemot rudens veltes vēl nebijušās kombinācijās - āboli ar lācenēm, kabači ar apelsīniem, dzērvenes ar ķirbjiem, burkāni ar čili, ābols ar karameli;
 7. Iekārtot rudenīgu atpūtas stūrīti viesistabā - izmanto sveces, virteņu gaismas, pledus, kastaņus, zīles, krāsainās koku lapas, un citus sev tīkamus interjera priekšmetus;
 8. Iemūžini rudeni burvīgās bildēs;
 9. Apmeklē eklēru (vai kādu citu gardumu) pagatavošanas meistarklasi;
 10. Dodieties pastaigā un baudiet ķirbju latti kafejnīcā Caffeine.

Arī STENDERS ir cītīgi gatavojies rudens sezonai un radījis īpašu rudens kolekciju vēsajiem rudens vakariem. Kolekcijā ietilpst trīs dažādas vannas bumbas ķirbju formā, kas ietērps savā gardajā aromātā. Ķirbis jau izsenis ir zināms kā brīnumdaris, kas, pateicoties vērtīgajai ķirbju sēkļu eļļai, nomierinās un mitrinās ādu.

Šogad tika radīts vēl nebijis produkts - želejziepes, kuras nu pieejamas arī ar ķirbju lattes smaržu. Vērtīgās sastāvdaļas maigi attīrīs ādu un sniegs tai nepieciešamo barošanu un mitrināšanu. Rudens tikko kļuva patīkamāks, vai ne?

Lai kolekciju padarītu vēl maģiskāku, zīmols izstrādāja vannas bumbu “Tumsas skūpsts”, kuras sastāvā ir bambusa kokogles pūderis, melno piparu augļu ekstrakts un citronu ēteriskā eļļa. Šoreiz melnā maģija Tevi apburs ar atsvaidzinošu vīģu un bumbieru aromātu. Vai mēs jau teicām, ka tuvojas Halovīnu laiks?

Es sūtu Tev rudens lapās ietērptus sveicienus un es ļoti ceru, ka Tev izdosies atrast savu rudeni un īstās tradīcijas, lai to kārtīgi nosvinētu!

Raksta autore: Kristīne Šeiko

« Atgriezties

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā