Latvia

Ražots Korejā ciešā sadarbībā ar STENDERS

2015-04-09

Jaunos, dziļi mitrinošos sejas kopšanas produktus STENDERS radījis ciešā sadarbībā ar vienu no pasaulē ietekmīgākajiem kosmētikas ražotājiem no Korejas. 

Kādēļ Koreja?

Koreja ir viena no tām valstīm, par kuru varam runāt kā pasaules ekonomikas veiksmes stāstu – pēdējo pāris gadu laikā tā sasniegusi patiesi ievērojamu ekonomisko izaugsmi, pateicoties veiksmīgiem vadības un ražošanas procesiem.

Pasaules kosmētikas industrijā Koreja jau vairākus gadus ieņem līdera pozīcijas produktu izstrādes un ražošanas jomā, tādēļ liela daļa starptautiska līmeņa sejas kosmētikas zīmolu sadarbojas Korejas augsto tehnoloģiju laboratorijām savu produktu formulu izstādē un attīstībā. Mēs uzticamies Korejas speciālistu zināšanām, pieredzei un ekspertīzei, ko apliecina starptautiskie kvalitātes sertifikāti un vispasaules standartiem atbilstoši ražošanas procesi, par ko esam pārliecinājušies klātienē tiekoties ar mūsu partneriem.

Wild Rose Cosmetics

Veiksmīgi sadarbojoties Korejas vadošajiem speciālistiem un STENDERS laboratorijas ķīmiķiem, ir radītas augstvērtīgas STENDERS produktu formulas, kas lieliski paveic to galveno uzdevumu, pielāgojoties mūsu ādas mainīgajām vēlmēm un vajadzībām. Varam būt lepni, ka tieši pateicoties zinoši izstrādātajām formulām, mūsu produkti var stāties līdzās pasaules līmeņa kosmētikas līderiem.

« Atgriezties

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā

PIERAKSTIES JAUNUMIEM UN SAŅEM
-15%
ATLAIDI PIRMAJAM PIRKUMAM
* Kupona kodu saņemsi pēc e-pasta apstiprināšanas.
[X]