Rituāls ideālam ķermeņa siluetam

2016-07-12

Lai iegūtu pamanāmus ādas izskata un tvirtuma uzlabojumus un spētu novērtēt siluetu uzlabojošo produktu efektivitāti, jaunos ķermeņa kopšanas produktus iesakām apvienot pilnvērtīgā rituālā rūpēm par ķermeni un lietot regulāri vismaz 14 dienas, ieteicams pat 1 mēnesi pēc kārtas. 

1. solis

Nogludini un uzlabo ādas tekstūru

Sāc rituālu ar ķermeņa pīlinga procedūru izmantojot dziļi attīrošo DETOX ķermeņa skrubi, kas nogludinās, atdzīvinās un sagatavos ādu dziļākai mitrināšanai.

 • Ķermeņa pīlingu veic vismaz 1-2 reizes nedēļā. Apvieno noskrubēšanos ar vannas peldēm, karstu dušu, pirts apmeklējumu. Klāj produktu uz sasildītas, noskalotas ādas, vislabāk pēc ādas attīrīšanas ar dušas želeju vai zefīru.
 • Sāc no attālākajām ķermeņa daļām un veic masējošas kustības virzienā uz ķermeņa centru – no potītēm uz augšstilbiem, no pirkstu galiem uz pleciem un pulksteņa rādītāja virzienā uz vēdera. Skrubi iemasē ādā saudzējošām apļveida kustībām, neberžot un nestaipot ādu.
 • Skrubja lietošanas ilgumu izvēlies pēc savām vēlmēm un sajūtām. Intensīvākam efektam iesakām veltīt 3-5 minūtes katras zonas masāžai, rūpīgāk pievēršoties tieši ķermeņa problēmzonām – gurniem, augšstilbiem, vēderam, kā arī sausākajām, raupjākajām ķermeņa daļām – elkoņiem, ceļgaliem, papēžiem.
  Kad esi noskrubējusies, rūpīgi noskalojies ar siltu ūdeni.

2. solis

Uzlabo un nostiprini siluetu

Uzklāj Serumu ķermeņa kontūru nostiprināšanai, lai mitrinātu ādu, nostiprinātu siluetu, uzlabotu elastību un padarītu ādu jūtami tvirtāku un gludāku.

 • Lieto serumu 1-2x dienā, no rīta un/ vai vakarā, pēc ādas attīrīšanas. Maksimālam rezultātam iesakām to uzklāt uz ķermeņa pēc kontrastdušas, norīvēšanās ar sausu dvieli, vai skrubja lietošanas, kas aktivizēs asins cirkulāciju.
 • Klāj produktu uz visa ķermeņa virzienā no potītēm uz augšstilbiem, no pirkstu galiem uz padusi un pulksteņa rādītāja virzienā uz vēdera. Maigi iemasē to ādā līdz produkts pilnībā iesūcies.
 • Izvēlies serumu ikdienas lietošanai pēc pretcelulīta līdzekļu (piemēram, mūsu pretcelulīta masāžas eļļas) kursa noslēgšanas, lai saglabātu iegūtos rezultātus un ādas tvirtuma uzlabojumus.

3. solis

Iegūsti gludu un veselīgu ādu

Veic regulāru problēmzonu masāžu ar Pretcelulīta masāžas eļļu, kas palīdzēs novērst un redzami samazināt apelsīna miziņas efektu, uzlabos ādas elastību un ļaus tev iegūt tvirtāku, gludāku ādu un slaidākas ķermeņa aprises.

 • Pretcelulīta eļļu lieto 2x dienā, gan no rīta, gan vakarā pēc siltas dušas, ķermeņa pīlinga procedūras, pirts vai saunas apmeklējuma – labi sakarsētā ādā eļļa iesūksies un iedarbosies daudz dziļāk.
 • Uzklāj eļļu uz rūpīgi attīrītas, siltas ādas intensīvām apļveida kustībām masējot problēmzonas, virzienā no ceļgaliem uz augšstilbiem. Masē katru no problēmzonām vismaz 5 minūtes vai kamēr produkts ir pilnībā iesūcies ādā.
 • Lai iegūtu pamanāmus ādas izskata uzlabojumus, pretcelulīta eļļu ieteicams lietot kursa veidā 14-30 dienas pēc kārtas. Pastiprini eļļas iedarbību, izmantojot pretcelulīta masāžas paņēmienus vai izvēloties STENDERS masāžas aksesuārus.

4. solis

Ēd veselīgi un dzīvo aktīvi

Lai iegūtu un saglabātu gludu, tvirtu ādu un slaidu siluetu, atceries par veselīgu uzturu un ikdienā dzer daudz ūdens. Esi aktīva, sporto un pēc iespējas biežāk izmanto kāpnes nevis liftu.

Sasniedz savus skaistuma mērķus!

« Atpakaļ