Šajā mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu tavu iepirkšanās pieredzi. Turpinot lietot šo mājas lapu, tu piekrīti mūsu Privātuma politikai un Sīkdatņu politikai.
Piekrist un turpināt

Karalisks rīta skaistuma rituāls

2015-05-25

Iemīli ikrīta skaistuma rituālu un sāc savu lielisko dienu ar ādas labsajūtai noderīgu pašmasāžu, sekojot ieteikumiem un norādēm, ko sniedz sejas fitnesa speciāliste Ieva Paškeviča no „Ievas sejas fitness”. Karaliskām sajūtām un dziļākai iedarbībai izmanto STENDERS Mitrinošo želeju sejai vai Dienas krēmu un Mitrinošo krēmu ādai ap acīm no kosmētikas līnijas Savvaļas roze

Sejas masāžas rituālu veic vienu reizi dienā, no rīta, līdz trīs reizēm nedēļā. Masē ādu pavisam saudzīgi – viegli un lēni un izbaudi pieskārienu radīto labsajūtu! Ievēro attēlos norādīto masāžas līniju secību. Izpildi 3-5 glaudošas kustības, tad pārej uz nākamo posmu, vienmēr izpildot kustību līdz masāžas līnijas galam.


Regulārs rīta pašamasāžas rituāls palīdz:

 • uzlabot asinsriti un vielmaiņu ādā, tā padarot sejas ādu veselīgu un starojošu;
 • uzlabot sejas ovāla aprises, ādas krāsu un stāvokli;
 • samazināt pietūkumu sejā, jo īpaši acu zonā;
 • uzlabot vispārējo labsajūtu un iegūt karaliskas sajūtas, ko papildina izmeklētā sejas kosmētika.

Lai novērstu rīta pietūkumu un padarītu pašmasāžu vēl iedarbīgāku, pirms tam ieteicams veikt limfmezglu pumpāžu. Seko norādēm un veic šo soli maigi un nesteidzīgi, ieturot pauzi starp uzspiedieniem.


Lai mazinātu vispārējo pietūkumu sejas un kakla zonā, ar pirkstu galiem veic vieglus uzspiedienus aiz atslēgas kaula bedrītēm. Izpildi 7 uzspiedienus.

Lai uzlabotu sejas aprises un mazinātu deguna-mutes rievu, novieto plauktas pazodes zonā, kā parādīts attēlā, un ar īkšķiem veic vieglus uzspiedienus virzienā uz ausīm. Izpildi 7 uzspiedienus.

Ar pirkstu galiem veic vieglus uzspiedienus zonā pirms auss, tā uzlabojot ādas stāvokli pieres un acu zonā.

 

 

 1. SOLIS

Ar plaukstām aptver kakla sānus un veic glaudošas kustības virzienā līdz atslēgas kaulam. Sāc masāžu pie kakla pamatnes un pamazām virzies augšup pa masāžas līnijām. Šāda kakla masāža palīdzēs mazināt pietūkumu un sagatavos seju turpmākiem rituāla soļiem

 2. SOLIS

Pazodes zonā veic masāžu virzienā uz kakla sāniem. Tas palīdzēs uzlabot zoda kontūru un mazināt dubultzodu, kā arī uzlabos sejas ovāla aprises.

 3. SOLIS

Sejas vidusdaļas masāža radīs iedarbīgu liftinga efektu, veidos smalkākus sejas vaibstus un pacels lūpu kaktiņus.

Vispirms ievēro masāžas virzienu no deguna pamatnes uz žokļa kaulu, sākot masāžu vaiga apakšējā daļā un virzoties augšup pa masāžas līnijām. 

 4. SOLIS

Otrs būtisks kustību virziens sejas vidusdaļā ir no deguna pamatnes līdz ausij. Šo masāžu sāc zonā pie auss, izpildot glaudošas kustības ar plaukstu un virzoties tuvāk deguna zonai, ievērojot masāžas līniju secību.

 5. SOLIS

Acu zonā ievēro norādīto masāžas līniju secību, sākot zonā pie auss un veicot kustību pa katru no šīm līnijām virzienā līdz ausij. Šāda masāža mazinās pietūkumu acu zonā un palīdzēs pacelt acs augšējo plakstiņu

 6. SOLIS

Pieres un uzacu zonā masāžu veic virzienā līdz ausij. Sāc pie deniņiem, pēc tam turpini no pieres vidusdaļas, izpildot masāžas kustību līdz ausij. Tas palīdzēs mazināt smagumu pieres zonā, paceļot uzacis un acu augšējo plakstiņu.

 

Veicot regulāru pašmasāžu, sekojot ekspertu piedāvātajām instrukcijām, tu ievērosi, kā uzlabojas ādas krāsa un sejas ovāla aprises. Pieskārienu radītā labsajūta un masāža, ko vari veikt pati ar savām rokām, sniegs tev tūlītēju un pamanāmu rezultātu jau pēc pirmās reizes.

Savukārt, dziļākai, daudz noturīgākai sejas un kakla ādas pretnovecošanās programmai iesakām apvienot dziļi mitrinošās kosmētikas „Savvaļas roze” iedarbību ar īpašām vakuuma masāžas kosmētiskajām bankām.

Šāda vakuuma masāža atjauno un atveseļo ādas kapilāru tīklu, sniedzot pilnvērtīgāku barošanu ādas šūnām. Tā pamanāmi uzlabosi sejas ovālu, ādas elastību un izskatu, atjaunojot kolagēna un elastīna līmeni, samazinot krunciņas, veicinot labāku limfas atteici un mazinot pietūkumu.

Vairāk par vakuuma pašmasāžu vari uzzināt šeit! http://www.vacuum-therapy.eu/lv

Materiāls tapis sadarbībā ar:

 

« Atgriezties

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā