Šajā mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu tavu iepirkšanās pieredzi. Turpinot lietot šo mājas lapu, tu piekrīti mūsu Privātuma politikai un Sīkdatņu politikai.
Piekrist un turpināt

STENDERS jaunās krāsās un sajūtās!

2019-04-26

Gandrīz 20 darbības gadu laikā STENDERS piedzīvojis ne vienas vien lielākas un mazākas pārmaiņas. Arī šis pavasaris iesācies ar lielu notikumu. Aprīļa sākumā jaunā iepirkšanās un izklaides centra AKROPOLE telpās durvis vēra pirmais mūsu jaunā koncepta veikals.

Līdzīgi, kā radot ikvienu STENDERS plauktos atrodamo produktu, iedvesmu jaunajam veikala dizainam smēlāmies dabā. Tās maģiskajā noskaņā un sniegtajās veltēs, tās dabiskumā, īstenumā, mežonīgumā, un krāsu savienojumā. Skarbā, bet nenoliedzami skaistā Ziemeļu daba ir mūsu saknes un šādi vēlamies sevi parādīt ne tikai mājās, bet arī arī ārpus Latvijas robežām. Paldies izcilajai interjera dizainerei Santai Meikulānei par ieguldīto laiku un spēju mūsu vīziju pārvērst realitātē.

Jaunā koncepta veikalā Tev ir iespēja iepazīties ar visiem jaunākajiem STENDERS produktiem - ne tikai aplūkot tos skaisti iekārtotos un viegli pārskatāmos plauktos, bet arī pieskarties un sajust tos starp pirkstiem un ādas. Ja vēlies pārliecināties, vai izvēlētais produkts ir tieši tas, ko Tu meklē, dodies pie mūsu draudzīgajām un zinošajām veikala konsultantēm, izsaki savas vēlmes un pārbaudi visu uz savas ādas.

Jūsu ērtībai veikalā esam iekārtojuši vannasistabai pielīdzināmu stūrīti, kur izmēģināt kādu no produktiem un izbaudīt visas to sniegtās īpašības. Pieklusinātais apgaismojums, virkne dažādu telpaugu un laipnie darbinieki ļaus Tev justies īpaši mājigi un relaksēti.

Esam patiesi lepni un priecīgi! Gaidīsim Tevi ciemos!

« Atgriezties
 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā