Šajā mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu tavu iepirkšanās pieredzi. Turpinot lietot šo mājas lapu, tu piekrīti mūsu Privātuma politikai un Sīkdatņu politikai.
Piekrist un turpināt

Vannas pelde katrai sezonai

2019-07-05

Sirdī pārliecināti vannas peldes mīļotāji nepiekritīs, bet liekas, ka vasara un karstais laiks vairāk piestāv peldēm jūrā, ezeros vai upēs, nevis vannā. Mēs tomēr piekrītam profesionāļiem un vēlamies pierādīt pretējo - vannas peldes ir piemērotas katrai gada sezonai.

Neatkarīgi no tā, vai aiz loga valda divu grādu aukstums vai divdesmit divu grādu siltums - atsvaidzinošs un asinsriti uzlabojošs vannas peldes rituāls ir labākais veids kā relaksēties pēc īpaši karstas un nogurdinošas dienas. Tas joprojām ir lielisks veids kā noķert mirkli sev, mirkli sevis lutināšanai.

“Izglāb vasaru!” un “Melleņu gardums” burbuļbumbas patiks tiem, kuru stihija ir ūdens, un tiem, kuri vēlas sajust tā klātbūtni pat vissīkākajās detaļās. Neatņemamais jūrnieka aksesuārs - glābšanas riņķis STENDERS burbuļbumbas formā! Izvēlies tīkamāko aromātu un jebkuru vannas rituālu padari priekpilnu un tik tiešām neaizmirstamu!

“Vasaras skūpsts” patiks katram romantiķim! Gan tam, kurš mīlestību meklē, gan tam, kurš to jau atradis. Sarkano meža ogu un upeņu ekstrakti, papildināti ar saldo zemeņu sulu, savaldzinās un burtiski noskūpstīs Tavu ādu peldes laikā, padarīs to maigu un bagātīgi mitrinās.

“Vasaras smiekli!”, “Uzsmaidi!” un “Mīļumiņš!” pie sirds vislabāk ies tiem, kuru prāts nesas uz jautrību, smiekliem un pozitīvi pavadītu laiku. Burbuļbumbu sastāvā esošais šī sviests un papildus pievienotais C vitamīns parūpēsies, lai āda tiek rūpīgi pabarota, bet atsvaidzinošie kumkvatas un guarānas ekstraktu aromāti uzlādēs jauniem piedzīvojumiem! Pasmaidi! Smaids ir lieliska, skaistumam veltīta procedūra, kura vienmēr sniedz vēlamo efektu!

“Vasaras ķēriens!” ir īsts ķēriens! Līdzīgi kā ieraudzīt nāriņu, ja tici, ka tās pastāv! Šī burburļbumba patiks tiem, kuri vannas peldi vēlas padarīt par īstu luksusa pieredzi. Nedaudz dabīga spīduma, vīnogu kauliņu eļļa, deva alvejas sulas un pērļu ekstrakta nomierinošās un mitrinošās īpašības ļaus Tev iemirdzēties gan iekšēji, gan ārēji!

Caur košām krāsām, lielu kaudzi putām un devu humora - šīs ir jaunākās STENDERS vannas burbuļbumbas! Tās pieejamas ierobežotā daudzumā, tāpēc NENOKAVĒ!

« Atgriezties