Šajā mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu tavu iepirkšanās pieredzi. Turpinot lietot šo mājas lapu, tu piekrīti mūsu Privātuma politikai un Sīkdatņu politikai.
Piekrist un turpināt

Romantiskā STENDERS kolekcija visu mīlētāju dienā

2020-02-05

Tuvojas 14. februāris, sirsniņām visbagātākā diena gadā. Vai Tev jau ir plāni, kā pavadīsi šo dienu? Mēs iesakām pagatavot gardas un aromātiskas vakariņās, bet pēc tam palutināt sevi ar siltu un relaksējošu vannas peldi. Lai izbaudītu īpašu atmosfēru, iededz sveces un izmanto kādu no sešām burvīgajām STENDERS Valentīndienas kolekcijas vannas burbuļbumbām, un smaržīgajām ziepītēm. Es jau esmu tās izmēģinājusi un esmu pārliecināta, ka tā būs lieliska dāvana mīlošam pārim, lai papildinātu romantisku vakaru, mīļākajam kolēģim, sirdssiltākajam draugam, un, protams, arī sev. Kura būs Tava mīļākā jaunās kolekcijas vannas bumba?

Ziepes “Neuztrauc manu sirdi”

Vai Tev ir bijis tā, ka gribas iekosties kādā priekšmetā, jo tas smaržo tik sulīgi un vilinoši? Šīs ziepes noteikti varētu izraisīt tādu vēlmi. Bagātinātas ar īstu zemeņu sulu, ziepes katru vannas mirkli vai arī vienkāršu roku mazgāšanu padarīs par aromātisku piedzīvojumu. Turklāt, ja jau esi vasaras gaidās, tad ziepes noteikti būs Tavs labākais draugs, jo neviļus prātā ienāk doma par zemeņu kalniem omes dārzā…

Putojošās vannas bumbas uz kociņa “Kārdinošā konfekte” un “Saldā konfekte”

Šīs bumbas man lika aizdomāties par atrakciju parkiem, kuros jautri cirka darbinieki pārdod milzīgas, apaļas karameles uz kociņa. Vannas burbuļbumba “Kārdinošā konfekte” ir bagātināta ar noslēpumaini saldā sarkano zīdkoku aromātu, kas ieskaus Tevi smaržīgā mākonī un palīdzēs atslābināties pēc garas dienas. Vannas bumba “Saldā konfekte” Tevi uzmundrinās ar jūras krasta smaržu, bet sastāvā esošā melisas eļļa pabaros Tavu ādu, kas šobrīd, kad vitamīnu rezerves jau iet uz beigām, ir pat ļoti nepieciešams. Vai es teicu, ka bumbai pievienoti mazi spīdumiņi, kas vannošanās rituālu padarīs īpaši izsmalcinātu? Es jau izmēģināju abas un došos pakaļ vēl kādam pārītim bumbu!

Putojošā vannas bumba “Zvēru pie šokolādes”

Kurš gan var atteikties no tik karaliska garduma kā zemenes šokolādē? Iedomājies - jūras krastā baudīt pašu lasītas zemenes šokolādē. Izklausās pēc skaista vakara, kas ietērpts vēl skaistākā saulrietā, vai ne? Kamēr zelta gaismas pielietie vakari vēl jāpagaida, papildini savu vannošanos ar Valentīndienas kolekcijas vismīlīgāko burbuļbumbu. Gatavojoties visu mīlētāju svētkiem, palutini sevi ar vannas bumbu, kas bagātināta ar īstu šokolādi. Jāatzīst, ka es neesmu saldo smaržu mīļotāja, taču visas saldo aromātu bumbas šajā kolekcijā mijas ar svaigajām notīm, tāpēc es domāju, ka tas patiks arī Tev!

Putojošā vannas bumba “Bezrūpīgā sirds”

“Še Tev mana roka, še Tev mana sirds…”, vai arī labāk - lūdzu, jūras smaržās ietīta vannas burbuļbumba sirds formā. Pārsteidz savu mīļoto, labāko draudzeni, visizpalīdzīgāko kolēģi, vai arī savu burvīgo mammu. Es esmu pārliecināta, ka ikviens priecāsies ienirt melisas smaržu apskāvienos, lai sagatavotos Valentīndienas vakara cēlienam, vai arī izmantot to kādā citā pavisam īpašā dienā, kad nepieciešama viena papildus sirsniņa.

Putojošā vannas bumba “Pikantais skūpsts”

Ja es varētu runāt kāda plaši pazīstama un izcila pavāra vārdiem, tad es teiktu - kas, nu, kas var būt labāks par šo? Vannas priekus ar burbuļbumbu “Pikantais skūpsts” var padarīt labākus tikai tad, ja rituālu papildina liela krūze silta kakao. Šī bumba piepildīs vannu ar sarkanām un oranžām putām, kas Tevi ieskaus kā mīksta dūnu sega. Vai esi gatavs īpašiem vannošanās mirkļiem?

Es un STENDERS komanda novēlam, lai katra diena būtu nedaudz kā Valentīndiena! Lai Tavas dienas ir pilnas smaidu, mīļuma un dzirkstošām sirdīm!

Raksta autore : Kristīne Šeiko

« Atgriezties

 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā