Šajā mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu tavu iepirkšanās pieredzi. Turpinot lietot šo mājas lapu, tu piekrīti mūsu Privātuma politikai un Sīkdatņu politikai.
Piekrist un turpināt

Vissmaržīgākās tulpes mūsu mīļajām dāmām!

2020-03-05

Ak, sievietes! Maigas, spēcīgas, pārliecinātas, mīlošas, iecietīgas, gudras, iedvesmojošas, mīļuma piepildītas, uzmanīgas, klusas, skaļas, kautrīgas, nedaudz bailīgas, sapņainas, mērķtiecīgas, drosmīgas, enerģiskas, neatkārtojamas, maģiskas, īsas, garas, ar lokainiem matiem, ar īsiem matiem, ar zaļām acīm, ar vasaras raibumiem, īstas… Mēs esam tik dažādas, taču tas, kas mūs vieno ir neizmērojama mīlestību pret apkārtējiem, nebeidzamā enerģija, kuru ieguldām darbos, gudrība, kuru nododam tālāk, tradīcijas, kuras veidojam, mīļums ar kuru sasildām un iedrošinām. Vai nav maģiski būt sievietei? Es vēlētos, lai mēs sajustos īpašas ne tikai Sieviešu dienā, bet gan katru dienu, neskatoties uz to, cik aizņemta ir mūsu ikdiena un, cik nopietni ir mūsu pienākumi. Es novēlu ikvienai svinēt savu vērtību kaut vai ar rīta kafiju un brokastīm!

Kādi ir Tavi plāni 8. martā? Mīļākā restorāna apmeklējums, pastaiga gar jūru, filmu maratons un mājās gatavotas picas baudīšana, sen noskatīto kurpju iegādāšanās, pārgājiens mežā, relaksējošs mājas SPA? Tik daudz iespēju! Runājot par SPA rituāliem, STENDERS ir pārūpējies par smaržīgu un maigu pārsteigumu - īpašu Sieviešu dienas vannas burbuļbumbu kolekciju tulpju formā. Vai nav lieliski? Tulpes ir vieni no maniem mīļākajiem ziediem, tāpēc šī kolekcija mani īpaši iepriecināja, kā arī lika atcerēties, ka pavasaris jau klauvē pie durvīm. Tulpju nekad nevar būt par daudz, vai ne?

Putojošā vannas bumba “Maigais zieds”

Ņemot vērā, ka burbuļbumbai pievienots Guaranas sēklu ekstrakts, kas tonizē ādu, šī vannas bumba patiks dāmām, kurām tuvi enerģiski un izaicinājumiem bagāti piedzīvojumi. Putojošā vannas bumba piepildīs vannas istabu ar maigu smaržu, ieskaus pūkainā putu mākonī un radīs īpašu svētku noskaņojumu!

Putojošā vannas bumba “Pavasara zieds”

Pavasaris un dabas svaigums jebkurā brīdī! Vannas bumbai pievienotie avokado, kivi, rabarberu un melisas lapu ekstrakti īpaši iepriecinās dāmas, kurām tuva pavasara smarža, svaigums un dabas bagātīgas veltes. Izdzīvo pavasara dzīvesprieku jau tagad!

Putojošā vannas bumba “Saulainais zieds”

Nevari sagaidīt saules pielietos pavasara vakarus? STENDERS īpašajā Sieviešu dienas kolekcijā ir iekļāvis vannas burbuļbumbu, kas ļaus uzplaukt pavasarim Tavā vannas istabā. Izbaudi īstu ziedu vannas peldi un iegrimsti ziedu aromāta piepildītās domās par saulrietu pielieto vakaru piedzīvojumiem.

Iepriecini savu labāko draudzeni, māsu, mammu, krustmāti, kolēģi vai kādu citu īpašu savas dzīves sievieti un uzdāvini viņai smaržīgu pavasara pārsteigumu. Es un STENDERS komanda novēlam Tev pilnu klēpi tulpes, iedvesmu, mīļumu un drosmi! Lai šī un visas citas dienas ir īpašu, smaržīgu un prieka pilnu mirkļu piepildītas!

Raksta autore: Kristīne Šeiko

« Atgriezties
 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā