Ar ko īpaša jaunā kosmētika ādas tvirtuma nostiprināšanai.

2016-07-13

Jaunie STENDERS ķermeņa kopšanas produkti ādas tvirtuma uzlabošanai ir īpaši piemēroti tām sievietēm, kas meklē efektīvus līdzekļus konkrētam uzdevumamādas tvirtuma uzlabošanai, slaidāka silueta iegūšanai, kā arī ikdienas lietošanai iegūto ādas izskata un stāvokļa uzlabojumu nostiprināšanai un saglabāšanai.

Lai nodrošinātu jauno produktu efektivitāti, tie ir bagātināti ar īpaši izvēlētām sastāvdaļām, kuru slaidinošo un ādas tvirtumu uzlabojoši iedarbību ir pierādīta zinātniskos pētījumos. 

Spēcīgas detox sastāvdaļas

Āda ir lielākais orgāns cilvēka ķermenī, kas pastāvīgi tiek pakļauta dažādām ārējām ietekmēm. Piesārņojums un netīrumi var aizsprostot ādas poras, izraisīt ādas sausumu un paātrināt novecošanās procesus, turklāt toksīni, kas uzkrājas organismā no uzņemtās pārtikas un dažādām citām kaitīgām vielām, ko patērējam ikdienā, var izraisīt dažādas ādas problēmas – gan izmaiņas tās vizuālajā izskatā, gan stāvoklī. Lai veicinātu ādas attīrīšanos un paātrinātu dažādus tajā notiekošos procesus, jaunie ķermeņa kopšanas produkti, skrubis un serums, ir spēcināti ar īpaši vērtīgām tā sauktajām detox sastāvdaļām – inovatīvu un dabisku pīlinga pūderi, kas iegūts no vienšūnas aļģu Diatomaceous Earth fosilajām nogulsnēm, un nīma koka lapu ekstraktu. Šīs izejvielas novērš toksīnu nogulsnēšanos ādas šūnās, veicina vielmaiņas procesus ādā un palīdz novērst kaitīgo vielu ietekmi uz ādu un tās izskatu.

5 ēterisko eļļu komplekss

Ēteriskās eļļas var noderēt ne tikai aromterapijai un noskaņas radīšanai telpā, bet arī palīdz gādāt par ādas tvirtumu un gludumu. Par sevišķi iedarbīgām uzskata tieši citrusaugu ēteriskās eļļas, kas stimulē asinsriti. Tādējādi aktivizējot limfas cirkulāciju, ir vieglāk izmasēt ādā izveidojušos nelīdzenumus un palīdzēt organismam atbrīvoties no kaitīgajiem toksīniem. Visi 3 produkti ir spēcināti ar 5 ēterisko eļļu kompleksu no citronu, bergamotes, sūgtā un salad apelsīna un piparmētru ēteriskās eļļas, kas palīdz uzlabot ādas tekstūru un redzami samazināt apelsīna miziņas efektu.

Vērtīgas bāzes eļļas

Lai padarītu masāžu īpaši patīkamu un palīdzētu tavam ķermenim uzņemt ēterisko eļļu sniegtos labumus, pretcelulīta masāžas eļļa satur 2 vērtīgas, 100% dabiskas bāzes eļļas, saldo mandeļu un vīnogu kauliņu eļļu. Šīs eļļas lieliski baro un mīkstina ādu, gadā par tās elastību un palīdz ādai iegūt veselīgu, starojošu izskatu.

« Назад

 • Бесплатная доставка

  Бесплатная доставка по всей Латвии

 • Безопасный
  платеж

  Надёжное 256bit SSL шифрование платёжных данных

 • Бесплатные образцы

  Получайте бесплатные образцы продуктов при заказе онлайн

 • Природные компоненты

  Наша продукция вдохновлена северной природой

 • Подарочная упаковка

  Мы можем превратить вашу покупку в красивый подарок

ПОДПИШИТЕСЬ НА НОВОСТИ И ПОЛУЧИТЕ
-15%
СКИДКУ НА ПЕРВУЮ ПОКУПКУ
* Код купона вы получите после подтверждения адреса электорнной почты.
[X]