Šajā mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu tavu iepirkšanās pieredzi. Turpinot lietot šo mājas lapu, tu piekrīti mūsu Privātuma politikai un Sīkdatņu politikai.
Piekrist un turpināt
30%

Tējas koka ēteriskā eļļa

10 ml
Jūti izturību!
Uzrakstīt atsauksmi!

Šīs augstvērtīgās ēteriskās eļļas dzimtene ir Austrālija, kur to iegūst no tējas koka lapām. Ieelpo spēcīgo zāļu aromātu brīžos, kad tev nepieciešams uzmundrinājums. Eļļa īpaši piemērota problemātiskas ādas kopšanai, un to drīkst lietot tīrā veidā, apstrādājot problemātiskās vietas uz ādas. Sajūti, kā svaigais aromāts tevi garīgi uzlādē un spēcina.

Tējas koka ēteriskā eļļa sevišķi labi sader kopā ar bergamotes un apelsīna ēterisko eļļu.

€13,90

€9,73

Ielikt vēlmju sarakstā

Telpas aromatizēšanai: ielej ūdeni STENDERS aromlampas trauciņā un pievieno tam dažus pilienus tējas koka ēteriskās eļļas. Aromlampas apakšējā daļā novieto aizdedzinātu tējas sveci. Nodzēs sveci pēc lietošanas.

Masāžai: pievieno 3-5 pilienus tējas koka ēteriskās eļļas 2 ēdamkarotēm (10 ml) ķermeņa eļļas vai aromlampā izkausētam STENDERS masāžas sviestam bez aromāta. Pirms sviesta likšanas uz ādas, iesakām to atdzesēt.

Vannas peldei: izšķīdini 8-10 pilienus tējas koka ēteriskās eļļas ēdamkarotē medus vai STENDERS vannas piena, kas sajaukts ar nelielu ūdens daudzumu. Šo maisījumu pievieno vannas ūdenim. Pēc vēlēšanās vari pievienot līdz pat 150-300 gramiem vannas piena vai 200-300 gramiem vannas sāls.

Roku/pēdu vanniņām: nelielā trauciņā ar ūdeni sajauc ēdamkaroti STENDERS vannas piena vai sāls bez aromāta, kam pievieno 2-4 pilienus tējas koka ēteriskās eļļas. Šo maisījumu pievieno vanniņas ūdenim.

Tavai drošībai: pirms eļļas lietošanas iesakām veikt alerģijas testu – sajauc 3 pilienu ēteriskās eļļas ar 1 ēdamkaroti bāzes eļļas, uzklāj to uz iekšdelma un uzliec plāksteri. Ja pēc 12 stundām uz ādas nav vērojama alerģiska reakcija, vari droši lietot šo eļļu arī turpmāk.
Izturies īpaši apdomīgi pret ēterisko eļļu lietošanu, ja esi bērniņa gaidībās. Ja izmanto ēteriskās eļļas grūtniecības laikā, lieto pusi no ieteiktās devas. Sargā ēteriskās eļļas no bērniem!


Dalies savās domās!

 • vai vai Connect
 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā