Šajā mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu tavu iepirkšanās pieredzi. Turpinot lietot šo mājas lapu, tu piekrīti mūsu Privātuma politikai un Sīkdatņu politikai.
Piekrist un turpināt

Mūsu video stāsti

 

STENDERS dzērveņu stāsts

Lai smeltos ziemeļu dabas enerģiju un dalītos tajā ar citiem, saullēkta iedrošināti mēs devāmies uz Lubānas purvu un salasījām pilnus grozus dzērvenēm. Šīs veselīgās ogas ir mūsu rudens iedvesmas avots un STENDERS Dzērveņu līnijas sastāvdaļa.

 

Latvija - vieta, no kuras nāk STENDERS

Šis ir stāsts par zemi, kur radies STENDERS. Par dzintara jūru, sūnu purviem, zeltainām pļavām un sirsnīgām pilsētām. Par vietu, kur četros gadalaikos dzimst sirsnīgi cilvēki un spēcinoši augi. Šis ir stāsts par Latviju.

 

Mūsu garšīgais Ziemassvētku stāsts

Svinot gada visbaltākos svētkus, nolēmām kopīgi uzcept piparkūkas, lai nodotu mīļus sveicienus sadarbības partneriem visā pasaulē.

 

STENDERS tavam pavasara smaidam

Katru gadu STENDERS dalās savā priekā par pavasara atnākšanu ar ikvienu, dāvinot košas krāsas, smaržas un sirsnīgus smaidus. Mēs ticam, ka laiks, kad ziema atkāpjas pavasara priekšā, ir īpašs, jo ikviens var sākt ko jaunu, arī tu! STENDERS – par smaidu cilvēku sejās.

 

Silts pārsteigums STENDERS veikalā

Kad sniegs ir pārklājis pilsētu un ziemas vēji saldē pat zem visbiezākā mēteļa, mēs cienājam savus klientus ar īstu ziemeļu veselības dziru – siltākam ķermenim, domām un darbiem.

 

Pārsteigums!

Kādu dienu STENDERS komanda nolēma sagādāt pārsteigumu – kamēr kāds pāris atstāja savu mašīnu automazgātuvē, mēs viņu ikdienas pilsētas dzīvi piepildījām ar ziediem un dzīvesprieku… Burtiskā nozīmē.

 

Ļaujies dzīvespriekā!

Kādā maģiskā vakarā STENDERS komanda pārvērtās kauliem greznotos alu cilvēkos, lai īsti pirmatnējā stilā nosvinētu Ziemassvētkus.

 

Izbaudi ziemas priekus pilsētā!

Kamēr pilsētnieki vēl guļ vai lēnām mostas jaunam dienas cēlienam, mēs rūpējamies par smaida mirkļiem, pilsētas centrā izvietojot košus un dzīvespriecīgus sniegavīrus.

 

Sieviešu diena

Mirklis pēc mirkļa veido tavu lielisko dienu, un nekad nevari zināt, kas sekos nākamais! Tā bija viena skaista diena STENDERS veikalā – radīta par godu visām sievietēm. Mēs vēlējāmies viņas pārsteigt, uzdāvinot viņu iemīļotākos produktus.

 

Zanes Dreimanes iedvesmas stāsts

Zanes vaļasprieks ir cukura rožu veidošana – ikkatrs trauslais ziediņš ir kā neliels, unikāls mākslas darbs. Cukura ziedu meistare stāsta par savu sirdslietu un nākotnes iecerēm. Skaties un iedvesmojies!

 

Signes Meirānes iedvesmas stāsts.

Signes Meirānes bērnības vaļasprieks – kulinārija – ir pārvērties veiksmīgā biznesa idejā. Garšas meistare stāsta par to, cik svarīgi ir darīt tieši to, kas tev ļoti patīk. Skaties un iedvesmojies!

 

Agneses Kleinas iedvesmas stāsts.

Pazīstamā modes blogere Agnese Kleina stāsta par saviem pirmajiem soļiem, sadraudzējoties ar modi, iedvesmas avotiem un nākotnes vīziju. Skaties un iedvesmojies!

 

Radīšanas maģija

STENDERS ražotnē tavam skaistumam ik dienas top simtiem dabas iedvesmotu un ekspertu izlolotu produktu. Ieskaties ražošanas aizkulisēs, lai redzētu, kā rodas daži no mūsu rokām darinātajiem produktiem!

 

STENDERS jaunā matu kopšanas līnija

Pēc rūpīgas izstrādes un testēšanas esam laiduši klajā STENDERS intensīvo matu kopšanas līniju – 9 jaunus produktus, kas īpaši ar 3D molekulu kombināciju, jūras kolagēnu, proteīnu kompleksu un argāna eļļu. Par jauno līniju savos iespaidos dalās salona ”City” īpašnieks un frizieris Sergejs Merzļakovs.

 

STEDERS kosmētika 2011

Mēs esam ziemeļu dabas iedvesmots kosmētikas zīmols. Mēs pievēršam īpašu uzmanību sajūtām un iepirkšanās pieredzei.