Šajā mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu tavu iepirkšanās pieredzi. Turpinot lietot šo mājas lapu, tu piekrīti mūsu Privātuma politikai un Sīkdatņu politikai.
Piekrist un turpināt

“Vidusjūras zilais” mājas aromāts

100ml
2 atsauksmes Aromātiskie rotangpalmas kociņi bagātināti ar elegantu un unikālu aromātu, kurā savienojas Vidusjūras svaigums un citrusa ziedu notis. Izbaudi izsmalcinātu aromātu burvību, radot telpai īpašu noskaņu.
€20,90
Ielikt vēlmju sarakstā

Izņemiet kociņus no iepakojuma un ievietojiet tos paredzētajā flakonā. Ja vēlaties intensīvāku aromātu, apgrieziet kociņus otrādi. Pēc roku saskares ar kociņiem nomazgājiet tās.

Uzmanību!
Nelietot uzturā.
H226 - Uzliesmojošs šķidrums un tvaiki.
H317 - Var izraisīt alerģisku ādas reakciju.
P102 - Sargāt no bērniem.
P210 - Sargāt no karstuma, karstām virsmām, dzirkstelēm, atklātas uguns un citiem aizdegšanās avotiem. Nesmēķēt.
P309+P310+P101 - Ja ir saskare vai slikta pašsajūta, nekavējoties sazinieties ar VALSTS TOKSIKOLOĢIJAS CENTRU/ārstu. Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes.
P370+P378 - Ugunsgrēka gadījumā: dzēšanai izmantojiet sausā ķīmiskā pulvera ugunsdzēšamo aparātu.
EUH208 - Satur: Citral, (R)-p-menta-1,8-diene, Ciclamen Aldehyde (2-Methyl-3-(p-isopropylphenyl)propional, Alpha-Isomethyl Ionone, Beta-pinene, Nopil Acette, 2,4-Dimethyl-3-Cyclohexen-1-carboaldehyde, Alpha-hexylcinnamaldehyde, Linalyl Acetate,Linalool; 3,7-dimethyl-1,6-octadien-3-ol; dl-linalool. Var izraisīt alerģisku reakciju. Nelaimes gadījumā vērsieties Valsts toksikoloģijas centrā. Starp citiem komponentiem tas satur: vairāk nekā 30% etanola, 15-30% aromātiskās kompozīcijas.


Pircēju atsauksmes

 • 2021. gada 4. janv. Jūtams svaigums. Patīkams aromāts. Noteikti iesaku! Mazām telpām pietiks ar vienu pudelīti, bet lielākai telpai, lai aromāts būtu izteiksmīgāks, vajadzētu vismaz divas pudelītes.
  Diāna
 • 2020. gada 2. dec. Svaiga smarža, kas labi piestāvēs telpām ar ūdeni.
  Laine

Dalies savās domās!

 • vai vai Connect
 • Bezmaksas piegāde

  Bezmaksas piegāde visā Latvijā

 • Droši maksājumi

  Droša 256bit SSL šifrēšana maksājuma datiem

 • Bezmaksas paraugi

  Saņem bezmaksas produktu paraugus katrā pasūtījumā

 • Dabiskas izejvielas

  Mūsu produktus ir iedvesmojusi ziemeļu daba

 • Dāvanu iesaiņošana

  Mēs pārvērtīsim tavu pasūtījumu skaistā dāvanā